Trwa ładowanie...
d3csnrl
nowotwór

"Nie widzi zabawek, przewraca się na dywanie". Rzadka choroba Wojtka

2-letni Wojtek zachorował na nowotwór w obydwóch oczach, który powoli zabiera mu wzrok. Jedyną szansą na wyleczenie jest kosztowny zabieg w USA. Rodzice apelują o pomoc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nie widzi zabawek, przewraca się na dywanie". Rzadka choroba Wojtka
(siepomaga.pl, Fot: siepomaga.pl)
d3csnrl

- Wojtuś nie widział zabawek, oddalał książeczki, przewracał się na dywanie. Widzieliśmy, że coś się dzieje. Na oddziale ratunkowym okulista nie musiał się nawet długo przyglądać - tłumaczą rodzice.

Dr Abramson może pomóc dziecku, które w Polsce może przejść jedynie najbardziej ogólne leczenie, czyli chemioterapię, która nie uchroni go przed nadchodzącą ciemnością.

Melfalan stosowany jest też w Polsce w Centrum Zdrowia Dziecka, ale nie przy tak rozległym nowotworze. Lekarze sami rozłożyli ręce, gdy zobaczyli, co kryje się w oczkach Wojtka. W jednym oku nowotwór rozgościł się na dobre, w drugim jest go mniej.

d3csnrl

Wojtek musi być w Nowym Yorku 16 listopada. - Błagamy Was o pomoc, bez której nie zdążymy! Każda minuta, każda godzina to ogromne nerwy, które pozostaną z nami do momentu, kiedy ktoś nie powie nam, że już po wszystkim, że Wojtuś będzie żył i widział! Nie takie rzeczy już się działy, nie takie cuda sprawialiście na oczach ludzi, którzy tracili już nadzieję. Błagamy o pomoc, o życie i o wzrok naszego 2-letniego synka - apelują rodzice.

*Pieniądze można przelać TUTAJ. *

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d3csnrl

Podziel się opinią

Share
d3csnrl
d3csnrl