Trwa ładowanie...
Luiza Poreda
08-11-2012 14:30

Nie wiesz co zrobić w piątek przed imprezą?

Odwiedź pilotażową imprezę BUDDHA B4 Party Animals w klubie 1500 m2. Zagrają mi.in. Ellen Allien, Leon Vynehall, Ossie i Ant

Nie wiesz co zrobić w piątek przed imprezą?
d3rne8l
d3rne8l

*Ruszył pilotażowy projekt o nazwie BUDDHA B4 Party. Po udanych odsłonach cyklu we wrocławskim LOG:IN i częstochowskiej Rurze, nadeszła pora na Party Animals w warszawskim 1500m2 do wynajęcia. BUDDHA B4 Party to świeży i wyjątkowy cykl beforów w polskich klubach. *

Jak często stajesz przed dylematem: co zrobić z wolnym czasem, gdy do imprezy zostało jeszcze kilka godzin? BUDDHA ma odpowiedź dla wszystkich prawdziwych imprezowych zwierząt. Wystarczy przesunąć wskazówki zegara i rozpocząć balangę nieco wcześniej.

Na gości BUDDHA B4 Party czekają gadżety w postaci zwierzęcych masek, podkreślających dziką naturę wszystkich imprezowiczów, wlepki oraz oryginalne prezenty. W trakcie zabawy goście zostaną uraczeni darmowymi BUDDHA drinkami, a także czarnym FRUGO oraz będą mogli zrobić zdjęcia w olbrzymim, polaroidowym kadrze czy z szalonymi maskami.

BUDDHA obiecuje zapewnić wybuchową selekcję muzyki z każdego zakątka świata. Na imprezach zagrają producenci i Dj’e międzynarodowego formatu, m.in.: Robert Babicz, Ellen Allien, Saschienne, Sascha Funke, Novika i Mr. Lex, Chmara Winter i inni.

d3rne8l

Odwiedź klub 1500 m2 do wynajęcia, już w piątek 9 listopada 2012 r. Kolejne imprezy odbędą się w Sopocie, Krakowie, Poznaniu i Katowicach.

Więcej o imprezie podczas której odbędzie się B4 party - link

d3rne8l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rne8l