Trwa ładowanie...
dq04f39

Nie wiesz kiedy przyjedzie pociąg WKD? Teraz sprawdzisz to na nowych tablicach informacyjnych

Tablice systemu informacji pasażerskiej zostały uruchomione w trybie testowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie wiesz kiedy przyjedzie pociąg WKD? Teraz sprawdzisz to na nowych tablicach informacyjnych
dq04f39

Warszawska Kolej Dojazdowa rozpoczęła uruchamianie tablic systemu informacji pasażerskiej. Zainstalowano je na peronach stacji i przystanków osobowych, wzdłuż linii WKD w celu prezentacji danych o aktualnej lokalizacji pociągów. Prezentowane dotychczas treści w układzie statycznym zostają zastąpione danymi pochodzącymi z systemu monitorowania lokalizacji pojazdów.

Tablice systemu informacji pasażerskiej zostały uruchomione w trybie testowym, o czym informuje na każdym wyświetlanym polu w dolnej jego części przewijany tekst: "TEST SYSTEMU INFORMACJI PASAŻERSKIEJ". Test tablic systemu informacji pasażerskiej będzie prowadzony co najmniej do dnia 31.12.2016.

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w okresie prowadzonych testów funkcjonowania systemu prezentowane treści mogą odbiegać od rzeczywistej sytuacji ruchowej na linii WKD oraz mogą nie zachowywać pełnej spójności z uwagi na trwające w dalszym ciągu prace związane z konfiguracją oprogramowania zarządzającego.

dq04f39

O dalszych działaniach związanych z modyfikacjami sposobu wykorzystania danych na temat aktualnej lokalizacji pociągów na poszczególnych szlakach linii WKD lub związanych z ewentualną rekonfiguracją prezentowanych treści, spółka będzie na bieżąco informować.

Źródło: (wkd)

Przeczytaj też: Wyburzą warszawski wieżowiec. W jego miejsce powstanie 188-metrowy biurowiec

dq04f39

Podziel się opinią

Share
dq04f39
dq04f39