Trwa ładowanie...
d4516jw

Nie wpuszczono ich na mecz, przyjdą pod stadion. Nawet 3 tys. kibiców

Nietypowy doping warszawskich fanów Legii
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie wpuszczono ich na mecz, przyjdą pod stadion. Nawet 3 tys. kibiców
d4516jw

Stowarzyszenie Kibiców zgłosiło zebranie publiczne pod stadionem Legii. Planują tam kibicować swojej drużynie w meczu z Ajaxem. Miasto wyraziło zgodę.

Stołeczny klub wciąż ma zakaz wpuszczania kibiców na trybuny. Kibice nie mają więc jak wesprzeć swoich piłkarzy. Dlatego złożyli wniosek o zorganizowanie zgromadzenia publicznego pod stadionem.

Przeczytajcie też: Rewolucja na Łazienkowskiej. Na mecze Legii bez Karty Kibica!

d4516jw

- Wniosek wpłynął w terminie. Jeśli organizator go nie odwoła, to zgromadzenie się odbędzie. Ma liczyć od tysiąca do trzech tysięcy osób. My oczywiście przyjmiemy tę górną granicę, czyli że przed stadionem może zgromadzić się trzy tysiące osób. Wszystko odbędzie się pod nadzorem policji - komentuje w portalu Legia.net Ewa Gawor, dyrektor stołecznego Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Trybuny przy Łazienkowskiej pozostaną puste, jednak piłkarze usłyszą doping swoich fanów. Na Łazienkowską ma przybyć nawet 3 tysięcy kibiców. Mecz Legia - Ajax fani będą oglądać na parkingu przed Torwarem II. W pierwszym spotkaniu 1/16 finału Ligi Europy Legia Warszawa przegrała na wyjeździe 0:1. Mistrz Polski wciąż ma jednak szanse na awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Mecz odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 19.00.

*Przeczytajcie też: Darmowe Wi-Fi na stadionie Legii *

d4516jw

Podziel się opinią

Share

d4516jw

d4516jw