Trwa ładowanie...
d1rlgus

Nie żyje Zofia Trębicka. Wieloletnia radna Warszawy

W Radzie Warszawy Zofia Trębicka zajmowała się m.in. polityką lokalową, sprawami nieruchomości, reprywatyzacji czy ochrony środowiska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie żyje Zofia Trębicka. Wieloletnia radna Warszawy
d1rlgus

Zmarła Zofia Trębicka, radna Platformy Obywatelskiej z okręgu Wilanów, Ursynów. Miała 68 lat. Od sześciu lat zasiadała w miejskiej radzie. - Wspaniały człowiek i dobry samorządowiec - napisała o Trębickiej na twitterze prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Radna przegrała walkę z chorobą. W Radzie Warszawy Zofia Trębicka zajmowała się m.in. polityką lokalową, sprawami nieruchomości, reprywatyzacji czy ochrony środowiska. Działała w klubie Platformy Obywatelskiej, reprezentowała Ursynów i Wilanów. W ostatnich wyborach samorządowych Trębicka zdobyła ponad 13 tys. głosów, najwięcej spośród wszystkich radnych miasta.

Podziel się

Warszawianka od pokoleń

d1rlgus

Zofia Trębicka była z urodzenia i od pokoleń warszawianką. Pochodziła z rodziny z tradycjami niepodległościowymi, Była warszawianką od pokoleń, absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Ruy Barbosa oraz Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Zawodowo związana była z informatyką oraz przemysłem paliwowo-energetycznym, energetyką i gazownictwem.

Źródło: (tt/se.pl/wawalove.pl)

Przeczytaj też: Minister zdrowia: "w tym strajku chodzi o kasę"

Podziel się
d1rlgus

Podziel się opinią

Share

d1rlgus

d1rlgus