Trwa ładowanie...
d1wxcjg

Niebawem otwarcie ZOO Marketu - najsłynniejszego warszawskiego retro targu!

Jako źródło inspiracji podają słynny, niemiecki targ staroci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niebawem otwarcie ZOO Marketu - najsłynniejszego warszawskiego retro targu!
d1wxcjg

Na wzór berlińskiego Mauerparku na warszawskiej Pradze rusza ZOO Market . - Znajdziecie tu płyty winylowe, starocie, owoce, świeże i wędzone ryby, biżuterię, meble, rękodzieło, rzemieślników, kwiaty, bogatą ofertę ubrań vintage - zachęcają organizatorzy. Otwarcie 24 czerwca.

Czym jest ZOO Market? - Pchli targ to mało precyzyjne określenie. Vintage bazar, flea market - słowem Mauerpark – opisują swoje przedsięwzięcie twórcy i jako źródło inspiracji podają słynny, niemiecki targ staroci, który jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i turystycznym.

ZOO Market będzie zlokalizowany na działce w al. Solidarności 55, niedaleko warszawskiego ZOO, obok praskiej katedry, tuż przy stacji metra Dworzec Wileński. Miejsce nie jest przypadkowe: - Bliska jest nam Praga , dlatego robimy to tutaj – przekonują warszawscy aktywiści. Twórcy ZOO Marketu chcą, by zarówno mieszkańcy jak i turyści poczuli wyjątkowy klimat Warszawy. Będzie działał w każdą sobotę i niedzielę od 24 czerwca.

d1wxcjg

Praski targ jest owocem pracy: Oliwii Hajny - właścicielki marki "New Lady in Town" specjalizującej się w modzie vintage, doświadczonej marketerki Agaty Kiszluk-Krzemień i Jakuba Kozaka, współtwórcy Klubokawiarnii i Domu Zabawy i Kultury - DZiK w Warszawie.

Przeczytaj też: Zwyzywał mieszkańca stolicy, bo wydawało mu się, że jest imigrantem: "wy*dalaj do arabowni bru**sie je***y!"*

d1wxcjg

Podziel się opinią

Share
d1wxcjg
d1wxcjg