Trwa ładowanie...

Niebezpieczny wypadek policjantki. Chciała wyminąć taksówkę, radiowóz dachował

W wyniku ryzykownego manewru, radiowóz policjantki przewrócił się i zaczął dachować.

Share
Niebezpieczny wypadek policjantki. Chciała wyminąć taksówkę, radiowóz dachował
d32jgjm

Do zdarzenia doszło w niedzielę, późnym wieczorem. Przez ul. Radzymińską przejeżdżał na sygnale konwój policyjny. Nagle na skrzyżowaniu z ul. Jórskiego wyjechała taksówka. Jedna z policjantek, która prowadziła radiowóz, chciała wyminąć drugi pojazd - niestety bezskutecznie. Policyjny samochód zaczął dachować.

W niedzielę około godziny 22 przez ul. Radzymińską przejeżdżał na sygnale konwój policyjny. Na skrzyżowaniu z ul. Jórskiego kolumna wjechała na czerwonym świetle. W tym samym momencie na pasie pojawiła się taksówka. - Jedna z policjantek, która prowadziła radiowóz, starała się go wyminąć - relacjonuje Piotr Świstak z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Aby uniknąć zderzenia z tym pojazdem, funkcjonariuszka gwałtownie skręciła. W wyniku ryzykownego manewru, radiowóz przewrócił się i zaczął dachować. - Na szczęście nic się nie stało - informuje Piotr Świstak i dodaje, że funkcjonariuszka była trzeźwa i została ukarana mandatem w wysokości 220 złotych. - Prowadząc konwój policyjny na czerwonym świetle, powinna zachować szczególną ostrożność. - mówi.

d32jgjm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32jgjm