Niecodzienny widok w Warszawie. Samochód pływał w Porcie Czerniakowskim

O godzinie 10:20 na policję wpłynęło zgłoszenie o samochodzie pływającym w porcie Czerniakowskim, niedaleko mostu Łazienkowskiego. - W pojeździe nikogo nie było - informuje WawaLove Robert Dziubek, rzecznik straży pożarnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samochód pływa w Porcie Czerniawskim
Samochód pływa w Porcie Czerniawskim (Miami Wars, Fot: Miami Wars)
WP

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoba parkująca samochód nie zabezpieczyła odpowiednio pojazdu. Następnie auto zsunęło się z parkingu na nasypie przy rzece. Kierowca może zostać ukarany mandatem za rażące lekceważenie podstawowych zasad porządku publiczbego z kodeksu wykroczeń - mówi WawaLove Ewa Szymańska, rzecznik prasowy stołecznej policji. Dodaje, że po godzinie 12 samochód był już na brzegu.

Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. tłumaczy, że biała skoda jest już na trawie. - Powoli wyjechała z wody. Teraz litry wody wylewają się z wnętrza auta. Właściciel mówi, że około godziny 10 zaparkował auto na parkingu nieopodal skarpy. Nie wie, o której dokładnie stoczyło się do wody - informuje Marcinczak. Dodaje, że prawdopodobnie w aucie nie został zaciągnięty hamulec ręczny.

WP
Miami Wars
Podziel się

Zobacz także: Ewa Kopacz: Mateusz Morawiecki sądził, że "lud to kupi"

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

WP
Polub WawaLove
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP