Trwa ładowanie...

Niedziela na podwójnym gazie

Uszkodzone znaki drogowe, sygnalizator świetlny, urządzenia bezpieczeństwa ruchu i 1,5 promila alkoholu w organizmie

Share
Niedziela na podwójnym gazie
d13fqkt

Wczoraj około godziny 10:30 do oficera dyżurnego pruszkowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o kolizji, jaka miała miejsce na skrzyżowaniu ulic: Alej Jerozolimskich i Partyzantów w podwarszawskim Pruszkowie.

Na miejscu okazało się, że samochód KIA leży na dachu w rowie. Świadkowie zdarzenia powiedzieli, że kierowca pojazdu został odwieziony przez jednego ze świadków do szpitala przy ul. Partyzantów. Funkcjonariusze udali się do szpitala aby porozmawiać z kierowcą. W tym samym czasie kolejny świadek zdarzenia jadąc ulicą Sadową zobaczył, jak sprawca kolizji przeskakuje przez ogrodzenie szpitala. Wygląd wskazanego mężczyzny odpowiadał rysopisowi, który uzyskali funkcjonariusze od osób będących na miejscu kolizji.****

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Badanie alkomatem wykazało, że ma 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzisiaj, kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu oraz spowodowania kolizji drogowej. Za swoje zachowanie w najbliższym czasie odpowie przed sądem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d13fqkt

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13fqkt
d13fqkt