Trwa ładowanie...
d1cm2w1

Nielegalne reklamy znikają z ulic

Tylko w czerwcu Zarząd Dróg Miejskich skontrolował ponad 100 ulic i kilkaset nośników reklamowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nielegalne reklamy znikają z ulic
d1cm2w1

Kolejne nielegalne reklamy znikają z dróg. Tylko w czerwcu Zarząd Dróg Miejskich skontrolował ponad 100 ulic i kilkaset nośników reklamowych. Łącznie skontrolowano 344 reklamy. W wyniku takich działań usunięte zostały 174 reklamy, w tym 8 nośników umieszczonych na przyczepach samochodowych oraz 5 reklam na samochodach. Wszczęto 24 postępowania administracyjne zmierzające do ukarania właścicieli nielegalnych nośników oraz wydano 14 decyzji administracyjnych nakładających kary.

Kontrole, które prowadzą pracownicy ZDM są bardzo często wynikiem wcześniejszych zgłoszeń mieszkańców. Jak można to zrobić? Najprostszym i zarazem najskuteczniejszym sposobem jest Miejskie Centrum Kontaktu, za pośrednictwem aplikacji 19115, strony internetowej lub telefonicznie. Zarząd Dróg Miejskich zachęca do korzystania z tej właśnie drogi.

Co dzieje się z nielegalnymi nośnikami, które zostały usunięte? Trafiają one do magazynu ZDM, gdzie czekają na właściciela. Kierowana jest do niego prośbę o odbiór. Naliczamy też koszty usunięcia, transportu i przechowywania, które właściciel musi pokryć. Nośniki nieodebrane lub takie, których właściciela nie udało się ustalić, są sukcesywnie utylizowane.

d1cm2w1

Źródło: (zdm)

Przeczytaj też: Zlikwidowano nielegalny parking dla samochodów, otwarto "rowerową wyspę". Kierowcy oburzeni

d1cm2w1

Podziel się opinią

Share
d1cm2w1
d1cm2w1