Trwa ładowanie...
d3bxdum

Nietypowa akcja na Ursynowie. Oddaj krew, dostaniesz... darmowego kebaba

Wszystko w szczytnym celu!
Share
Nietypowa akcja na Ursynowie. Oddaj krew, dostaniesz... darmowego kebaba
d3bxdum

*Nietypowa akcja na warszawskim Ursynowie. Każda osoba, która odda dziś krew przed Urzędem Dzielnicy, otrzyma... darmowego kebaba. Internauci są zachwyceni pomysłem restauracji. *

Na Ursynowie trwa się zbiórka krwi zorganizowana wspólnie z Klubem Honorowych Dawców Krwi "Krewki Ursynów". Wydarzenie jest kontynuacją akcji "40 litrów krwi na 40-lecie Ursynowa".

Jedna z reasturacji oferujących popularny kebab postanowiła przyłączyć się do zbiórki w niecodzienny sposób. - Dla wszystkich, którzy w tym dniu oddadzą krew wspomagając akcję w lokalu Adana czeka niepsodzianka - czytamy na facebookym profilu lokalu.

d3bxdum

Co oferuje restauracja krwiodawcom? Osoby, które wspomogą ursynowską akcję mogą liczyć na darmowy kebab w cienkim cieście, baklawę i dowolnie wybrany napój. - Po oddaniu krwi dostaną Państwo ulotkę na darmowy posiłek. Można na niego przyjść w późniejszych godzinach - informują właściciele Adany.

Warszawiakom bardzo spodobał sie ten pomysł, chwalą restaurację za kreatywność i dobre chęci. - Brawo, kochamy Was!- czytamy w komentarzach. - A jaki jest limit oddawania krwi? - zapytał retorycznie jeden z internautów.

Przeczytajcie również: Maciej Stuhr prosi warszawiaków o pomoc. "Spotkała nas okropna przygoda"

d3bxdum

Podziel się opinią

Share
d3bxdum
d3bxdum