Trwa ładowanie...
d4m3fpc

Nietypowa instalacja na Krakowskim Przedmieściu. Kto już ją widział?

Przed kościołem sióstr Wizytek w Warszawie stanęła nietypowa instalacja. To dzwon, na którym widnieje napis: "W hołdzie poległym za ojczyznę 10 kwietnia 2010 r. pod Smoleńskim". Zgodę na postawienie instalacji wydali stołeczni urzędnicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nietypowa instalacja na Krakowskim Przedmieściu. Kto już ją widział?
(wawalove, Fot: Wawalove.pl)
d4m3fpc

Spacerowicze zwrócili uwagę na dzwon, który stanął na Krakowskim Przedmieściu. Poniżej napisu wygrawerowane nazwisko prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Marii Kaczyńskiej oraz ostatniego prezydenta na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego. Instalacja została oklejona biało-czerwoną taśmą i przyzdobiona małymi choinkami.

wawalove

Pomysłodawcą jest Ruch Obrony Praworządności. Jego członkowie muszą płacić za zajęcie miejsca. Zgodę na instalację wydał Zarząd Dróg Miejskich. Dzwon będzie można oglądać do 15 stycznia.

wawalove

Jak narazie, jest on pozytywnie odbierany wśród mieszkańców Warszawy, jak i turystów, przy którym chętnie robią sobie zdjęcie.

d4m3fpc

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Oprac. Kinga Trzeszczkowska

*Przeczytaj też: Zmienią most Świętokrzyski na Paderewskiego? "Wszystko może się zdarzyć" *

d4m3fpc

Podziel się opinią

Share

d4m3fpc

d4m3fpc