Trwa ładowanie...
d2sx0ml

Nietypowa sytuacja w metrze? Pomogą zwykli pasażerowie

Metro Warszawskie organizuje kolejny cykl szkoleń pod nazwą: "Społeczny Asystent Metra"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nietypowa sytuacja w metrze? Pomogą zwykli pasażerowie
d2sx0ml

Jaki jest główny cel tego projektu? Chodzi o przeszkolenie grupy osób chętnych, stanowiących potem wsparcie dla odpowiednich służb, w razie wystąpienia w metrze sytuacji nietypowej. Na przykład zalania czy pożaru na konkretnej stacji. Szkolenie jest w pełni otwarte oraz dostępne dla wszystkich zainteresowanych i pełnoletnich osób.

Odbędzie się ono w dniach 11, 18 oraz 25 czerwca br. w godzinach 12:00 - 15:00 w sali, która jest ulokowana w podziemnej infrastrukturze metra . - To już czwarta edycja naszego szkolenia. Jak dotychczas z oferty skorzystało niemal trzysta osób, które są fachowo przygotowane do wsparcia pasażerów, w razie wystąpienia w metrze zdarzeń losowych - powiedziała WawaLove.pl Anna Bartoń, rzecznik prasowy Metra Warszawskiego. __

Wszyscy chętni mogą przesyłać swoje zgłoszenia na ten adres. Rejestracja zainteresowanych, będzie prowadzona od 8 do 10 czerwca, do godziny 12:00. W aplikacji należy podać: imię i nazwisko, wybraną datę szkolenia oraz swój adres email. Każdy zakwalifikowany do udziału dostanie zwrotną wiadomość mailową ze wszystkimi szczegółowymi informacjami. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

d2sx0ml

Przeczytajcie też: IPN zaprasza na V Festiwal Komiksów Historycznych

d2sx0ml

Podziel się opinią

Share

d2sx0ml

d2sx0ml