Trwa ładowanie...

Nitro Circus Live na Narodowym

Najtrudniejsze i najbardziej niebezpieczne triki FMX, BMX wykonywane przez gwiazdy z całego świata!

Nitro Circus Live na Narodowym
d24vf2y
d24vf2y

Twórcy popularnej imprezy sportów akcji Nitro Circus Live zapraszają na nowe widowisko, które zaprezentują 14 grudnia na Stadionie Narodowym . 40 największych światowych gwiazd sportów akcji z ekipy Nitro Circus przyjedzie do Warszawy aby wystąpić ze swoim show.

Jesteśmy absolutnie podnieceni możliwością zaprezentowania wyjątkowego programu całkowicie nowej publiczności. Czegoś takiego fani w Polsce jeszcze nie przeżyli i jestem przekonany, że będą pod ogromnym wrażeniem ciągłej akcji i szalonych ewolucji, które tworzą widowisko. - powiedział Michael Porra, dyrektor zarządzający NCL.

Fani mają być świadkami najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych trików FMX, BMX i Skate wykonywanych przez gwiazdy z całego świata, które zaprezentują kunszt, finezję, bezprecedensową radość z każdej udanej ewolucji na wartym kilka milionów
dolarów torze – w tym 15-metrowej Nitro Gigant A Rampie.

Nitro Circus Live to zapierające dech w piersiach przejazdy na rolkach, skuterach i innych dziwnych pojazdach, takich jak lodówka(!), samochód lalki Barbie, rowerek dla dzieci czy wózek sklepowy. Jednym z najbardziej szalonych trików jest hole in one. Zawodnicy zjeżdżają z Nitro Gigant A Rampy aby wybić się 15 metrów nad ziemię i wskoczyć z aptekarską dokładnością do ogromnej kuli.

d24vf2y

Wprawdzie show odbędzie się w grudniu, jednak bilety na ten pokaz znikają w szybkim tempie, a ich liczba jest ograniczona.

d24vf2y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24vf2y