Trwa ładowanie...
d39rqxx

Nju Winter Games. Jedyne takie Mikołajki w Warszawie

Nasz patronat
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nju Winter Games. Jedyne takie Mikołajki w Warszawie
d39rqxx

Już 5 grudnia w sobotę w warszawskim Centrum Expo XXI odbędzie się święto youtuberów, cosplayerów, graczy i fanów gier planszowych. Występy najsławniejszych twórców YouTube i możliwość zdobycia autografów, turnieje e-sportowe, największy w Polsce konkurs cosplay, ogromna strefa z grami planszowymi, pole bitwy Nerf, wielki dmuchany tor przeszkód, zabawy i gry dla najmłodszych oraz masa mikołajkowych konkursów z cennymi nagrodami – to tylko niektóre atrakcje przewidziane przez organizatorów na cały dzień. WawaLove.pl jest patronem medialnym tej imprezy.

Nju Winter Games to impreza dla całej rodziny – każdy znajdzie coś dla siebie i przekona się, jak wspaniałą społecznością jest YouTube. Na Scenie Głównej przewidziano występy największych gwiazd Internetu (m.in. Radek Kotarski, Red Lipstick Monster, AdBuster, SciFun, Człowiek Warga, Jelenie Jaja, Kaiko i Sylwia Przybysz, Szparagi, Karol Paciorek), pokazy iluzji, stand-upy i konkursy mikołajkowe. Fani będą mogli wejść do strefy autografów i na żywo spotkać internetowych idoli lub przedrzeć się przez 200 metrowy dmuchany tor przeszkód i zdobyć cenne nagrody.

Cosplaye i Kids’ Playground

d39rqxx

W Fantasy Arena odbędzie się największy w Polsce konkurs cosplay – czyli zabawy w przebieranie za postaci z gier komputerowych, komiksów i filmów. Po raz pierwszy w historii w jury zasiądą razem największe polskie gwiazdy tej dziedziny: Calypsen, Kairi, Namidanobaka, Violet, Madlencia oraz Issabel. Przez cały dzień będzie można też pograć w ponad 150 różnych gier planszowych, nauczyć się Magic: The Gathering lub wziąć udział w profesjonalnym turnieju i zdobyć nagrody o łącznej wartości ponad 8000zł. Obok profesjonalnych stołów do gier taktycznych, przewidziano również gry, animacje i zabawy dla najmłodszych.

Kids’ Playground – to strefa nie tylko dla najmłodszych. Obok chodzenia na szczudełkach, kręcenia talerzykami, nauki żonglowania, uczestnicy znajdą wielkie pole bitwy Nerf pełne taktycznych osłon i świstających strzałek, gdzie pod wodzą Jasia Dąbrowskiego, Szparagów i TubeRaiders będą mogli postrzelać ze znajomymi z nerfowych wyrzutni piankowych strzałek!
W Gaming Zone – czyli e-sportowej części poświęconej grom komputerowym – na osobnej scenie odbędą się finały rozgrywek w Counter Strike: Global Offensive, League of Legends i Hearthstone komentowane przez gwiazdy w swoich dziedzinach: Disa, Nervariena, Izaka i MKRR3. Obok sceny znajdzie się strefa wolnego grania, w której fani będą mogli pograć z przyjaciółmi lub ulubionymi youtuberami.

Bilety do nabycia pod tym adresem lub na miejscu w dniu wydarzenia.
Przypominamy, że osoby poniżej 13 roku życia muszą przebywać na terenie imprezy pod opieką osoby dorosłej.
Więcej szczegółów na winter-games.pl i Facebooku .

Nju Winter Games
5 grudnia 2015 (sobota, godz. 10.00-18.00),
ul. Prądzyńskiego 12/14, EXPO XXI, Warszawa.
#njuYTday

d39rqxx

Podziel się opinią

Share

d39rqxx

d39rqxx