Trwa ładowanie...
d2vjrvx

Noc Duchów - spacer z latarkami po Łazienkach

Rodzinna wycieczka po zmroku. Wstęp wolny
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Noc Duchów - spacer z latarkami po Łazienkach
d2vjrvx

10 maja o godzinie 20:30 Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat wraz z opiekunami na* Noc Duchów, czyli rodzinny spacer z latarkami po ogrodzie łazienkowskim.*

Podczas spaceru, pod opieką edukatorów, dzieci odkryją tajemnice zabytkowego ogrodu Łazienek Królewskich i jego mieszkańców. Spotkamy się przy Starej Kordegardzie i stamtąd wyruszymy na wędrówkę czterema specjalnie wyznaczonymi trasami o nazwach żywiołów - mówią organizatorzy. Każda ścieżka będzie oznaczona na mapie innym kolorem: ogień (czerwony), woda (niebieski), powietrze (żółty), ziemia (zielony) i będzie miała kilka przystanków - punktów charakterystycznych dla danego żywiołu.

Spacer jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6 - 10 lat.** Zapisy**: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl Prosimy o podanie imienia, nazwiska i wieku dziecka oraz kontaktu mailowego do rodzica lub opiekuna. **Wstęp wolny.**Liczba miejsc ograniczona. Rodzice i opiekunowie będą mogli spędzić ten czas w Starej Kordegardzie, przy filiżance herbaty i interesującej lekturze.

d2vjrvx

Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

Podziel się
d2vjrvx

Podziel się opinią

Share

d2vjrvx

d2vjrvx