Trwa ładowanie...

Noc Trivii. Quizy barowe wracają po wakacjach!

Zbierzcie drużynę, przyjdźcie do baru i odpowiedzcie na pytania z różnych dziedzin wiedzy!

Noc Trivii. Quizy barowe wracają po wakacjach!
d3eg4ig
d3eg4ig

Trivia wraca po wakacjach! Zbierzcie drużynę, przyjdźcie do baru i odpowiedzcie na pytania z różnych dziedzin wiedzy! W którym roku zmarł Michael Jackson? W jakim mieście rozgrywa się akcja serialu "Family Guy"? Ile kręgów ma ludzki kręgosłup? Jaki rok mamy obecnie w chińskim kalendarzu? Pytania czasem mogą wydawać się trudne, jednakże ktoś z Waszej drużyny pewnie będzie znał na nie odpowiedź. Jeśli zaś nie - możecie dojść do niej wspólnie!

Zasady są proste:
1) Zbierz znajomych i przyjdźcie w środę, 16 kwietnia, o 20:00 do pubu To Się Wytnie. Triviowa drużyna powinna liczyć od 3 do 6 osób, ale można je także utworzyć dopiero na miejscu.
2) My przygotowujemy dla Was kilka rund pytań z różnych dziedzin wiedzy. Dla urozmaicenia mamy też takie perełki jak pytania muzyczne oraz multimedialne.
3) Każda runda ma 10 pytań, odpowiedzi każda drużyna spisuje na kartce. Na koniec rundy zamieniamy się odpowiedziami z inną drużyną i sprawdzamy odpowiedzi.
4) Po zakończeniu zabawy drużyna z największą sumą punktów zostaje uhonorowana procentowanym poczęstunkiem.
5) Oszukiwanie przy pomocy kolegi Googla w telefonie to "pobite gary". Jeśli chcesz się bawić z nami, nie bierz tego kolegi tym razem ze sobą.

d3eg4ig

Noc Trivii
* To Się Wytnie, ul. Stalowa 46*
* 3 września (środa), godz. 19:30*

* wstęp wolny*

d3eg4ig
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eg4ig