Trwa ładowanie...

Noce bez tramwajów na Marymonckiej!

Z 15 na 16 lutego, w godz. 0.00 – 5.00 oraz w kolejne noce, w godz. od 22.00 do 5.00 wyłączany będzie ruch tramwajowy na bielańskiej ulicy

Noce bez tramwajów na Marymonckiej!
d2yzsnb

Dla linii 6 i 17 będzie obowiązywał specjalny rozkład jazdy. A dodatkowo linia 17, w części porannych i wieczornych kursów, będzie miała zmienioną trasę. - informuje ZTM . Od nocy z 16 na 17 lutego br. – na odcinku Rondo Radosława - Metro Młociny– zastąpi je linia autobusowa Z17. Zmiany są związane z remontem mostu Grota-Roweckiego i wiaduktu tramwajowego na ulicy Słowackiego nad Trasą Armii Krajowej.

W związku z nocnym wyłączeniem z ruchu wiaduktu tramwajowego na ulicy Słowackiego, zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu linii tramwajowych 6 i 17. ****

Dla linii 6 – od 16 lutego – będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy.

d2yzsnb

Tramwaje linii 17 – od 16 lutego, od początku kursowania do godziny 5.00 oraz w kolejne noce, od godziny 22.00 do godziny 5.00 będą kursowały na trasie zmienionej: SŁUŻEWIEC - … - al. Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – METRO MŁOCINY.

Zastępcza linia autobusowa Z17 będzie uruchamiana od nocy z 16 na 17 lutego, w godzinach 22.00-00.30. Autobusy będą kursowały na trasie: RONDO RADOSŁAWA – al. Jana Pawła II – ks. Popiełuszki – Słowackiego – Marymoncka –Trasa Mostu M. Skłodowskiej-Curie – Nocznickiego – METRO MŁOCINY (powrót: Kasprowicza – Trasa Mostu M. Skłodowskiej-Curie).

Zmieniona organizacja ruchu na wiadukcie tramwajowym na ulicy Słowackiego będzie obowiązywała do odwołania.Dokładnyschemat zmian na marymonckiej znajdziecie na zdjęciu poniżej .

Warto też wspomnieć, że dzisiaj po zakończeniu meczu na stadionie Legii zostanie uruchomiona specjalna linia autobusowa 901, którą kibice będą mogli dojechać do Dworca Centralnego i ronda Wiatraczna. Linia ta, na wniosek Legii Warszawa, będzie kursowała po wszystkich meczach rozgrywanych na stadionie Legii.

d2yzsnb

*Przeczytajcie też: Wymalują pasy przy Rotundzie? *

d2yzsnb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yzsnb