Trwa ładowanie...

Nocne targi prezentów dla zapracowanych

Dzisiaj w nocy w klubie Powiększenie wystawią się warszawscy designerzy

Share
Nocne targi prezentów dla zapracowanych
ds3zy3p

Zrobiliście już świąteczne zakupy? Jesteś zabiegany, zapracowany, nie masz na nic czasu? Jest ratunek! Targi Nocne!- piszą organizatorzy targów, które dziś w nocy odbędą się w Powiększeniu. Kiedy sklepy się zamykają, oni zapraszają na zakupy.To pierwsze tego typu nocne targi w stolicy.

W trakcie wydarzenia będzie można kupić produkty od polskich projektantów. W Powiększeniu będziemy mogli znaleźć między innymi kubki MAMSAM, napisy 3D, warszawskie gadżety i fartuchy marki COOKie, które wyglądają jak eleganckie sukienki. Organizatorzy zapowiadają, że wszystko to będzie można kupić w przystępnych cenach, a większość przedmiotów nie będzie droższa niż nieco ponad 100zł.

Na miejsce targów wybrano klub Powiększenie, jako że znajduje się w centrum Warszawy, przy ulicy Nowy Świat, i nikt nie powinien mieć trudności z dotarciem na miejsce. Targi potrwają od 21:00 do 2:00 w nocy. Mobile Store to przenośny sklepik z designer i gadżetami. Pojawił się między innymi w Dolinie Muminków, Cafe Kulturalna, w Mieście Cypel oraz Neon Muzeum. Zeszłoroczna świąteczna edycja w Cafe Kulturalna cieszyła się dużą popularnością wśród warszawiaków.

ds3zy3p

Podziel się opinią

Share
ds3zy3p
ds3zy3p