Trwa ładowanie...
d33hxk9

Nocne targi prezentów dla zapracowanych

Dzisiaj w nocy w klubie Powiększenie wystawią się warszawscy designerzy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nocne targi prezentów dla zapracowanych
d33hxk9

Zrobiliście już świąteczne zakupy? Jesteś zabiegany, zapracowany, nie masz na nic czasu? Jest ratunek! Targi Nocne!- piszą organizatorzy targów, które dziś w nocy odbędą się w Powiększeniu. Kiedy sklepy się zamykają, oni zapraszają na zakupy.To pierwsze tego typu nocne targi w stolicy.

W trakcie wydarzenia będzie można kupić produkty od polskich projektantów. W Powiększeniu będziemy mogli znaleźć między innymi kubki MAMSAM, napisy 3D, warszawskie gadżety i fartuchy marki COOKie, które wyglądają jak eleganckie sukienki. Organizatorzy zapowiadają, że wszystko to będzie można kupić w przystępnych cenach, a większość przedmiotów nie będzie droższa niż nieco ponad 100zł.

Na miejsce targów wybrano klub Powiększenie, jako że znajduje się w centrum Warszawy, przy ulicy Nowy Świat, i nikt nie powinien mieć trudności z dotarciem na miejsce. Targi potrwają od 21:00 do 2:00 w nocy. Mobile Store to przenośny sklepik z designer i gadżetami. Pojawił się między innymi w Dolinie Muminków, Cafe Kulturalna, w Mieście Cypel oraz Neon Muzeum. Zeszłoroczna świąteczna edycja w Cafe Kulturalna cieszyła się dużą popularnością wśród warszawiaków.

d33hxk9

Podziel się opinią

Share
d33hxk9
d33hxk9