Trwa ładowanie...

Nocne zwiedzanie Stadionu Narodowego

To jedna z atrakcji Nocy Pragi. Bilety można kupić przez Internet, ceny zaczynają się od 1 zł
Share
Nocne zwiedzanie Stadionu Narodowego
dzyr5w8

W piątek 27 czerwca Stadion Narodowy zaprasza na nocne zwiedzanie. To jedna z atrakcji V Nocy Pragi . Pierwsza nocna wycieczka po Stadionie Narodowym rozpocznie się o 20.00.

Czytaj też: W piątek Noc Pragi!

Specjalna trasa prowadzi między innymi przez miejsca dotąd niedostępne dla szerszej publiczności. Oprócz zwiedzania trybun, płyty stadionu, piłkarskich szatni, tunelu VIP czy kaplicy wielowyznaniowej, każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda i wejść do garderoby, w której do występów przygotowują się najwięksi artyści ostatnich lat. To tu Beyonce powtarzała ostatnie wersy „Crazy in Love” a David Gahan z Depeche Mode walczył z tremą przed koncertem dla czterdziestotysięcznej publiczności.

Podczas nocnego zwiedzania zajrzycie też do jednej z ekskluzywnych lóż oraz na trybunę medialną i w miejsca, w których pracują dziennikarze. Zobaczycie też wyjątkowy taras, z którego rozpościera się widok na nocną panoramę Stadionu Narodowego i Warszawy. Przewidziano też prawdziwą gratkę dla tych, którzy zadają sobie pytanie „jak to wszystko działa?”. Wejdziecie do stadionowego mózgu operacyjnego. To w Control Roomie między innymi znajduje się przycisk do otwierania i zamykania dachu Stadionu Narodowego.

Nocne zwiedzanie trwa od godz. 20.00 do północy, wycieczki rozpoczynają się co 30 minut. Bilety dostępne na sklep.stadionnarodowy.org.pl i w kasach Stadionu Narodowego już od złotówki!

Czytaj też: 3 dni z amerykańskim folkiem na Pradze

dzyr5w8

Podziel się opinią

Share
dzyr5w8
dzyr5w8