Trwa ładowanie...

Nostalgia Geek Week w Warszawa Powiśle

Święto reliktów lat dziewięćdziesiątych!

Share
Nostalgia Geek Week w Warszawa Powiśle
dji0b86

W tym tygodniu kawiarnia Warszawa Powiśle zamienia się w przestrzeń pełną reliktów lat dziewięćdziesiątych. Pegasus, gry sprzed (już dwudziestu!) lat i muzyka, której słuchały matki większości z nas, zanim jeszcze nimi zostały - to wszystko znajdziecie na Powiślu - zapowiadają organizatorzy.

Przez cały bieżacy tydzień można przyjść do lokalu i przypomnieć sobi,e jak świetnie było grać z kolegami całymi dniami w Super Mario i Duck Hunt, lub inną z "miliona gier w jednej". Codziennie o 19:00 będzie rozpoczynał się turniej dla mistrzów gry na Pegasusie.****

W czwartek, 14 lutego, ludzie ze złamanym sercem proszeni są o udanie się do Warszawy Powiśle na Walentynki, podczas których będzie można z własną Nutellą, lodami, lub czymkolwiek słodkim wspólnie obejrzeć maraton serialu "Friends".

dji0b86

W piątek, 15 lutego, odbędzie się impreza o nazwie "WTF: Wieczór Tragicznych Filmików", przy współpracy z Kwasami z Youtuba, na której będziecie mogli obejrzeć kilka setów najkwaśniejszych, najżałośniejszych i przy tym najzabawniejszych filmów jakie kiedykolwiek znalazły się na YouTube w dwóch setach po 45 minut. W przerwie i po tuż po selekcji wystąpi Double Trouble.

Natomiast w sobotę cała geekowska śmietanka może czuć się zaproszona na Geek Disco w klimacie szkolnej potańcówki, idealnej dla nieśmiałych podpieraczy ścian, którzy wreszcie będą mogli pokazać na co ich stać. Zagrają znawcy tematu, czyli 2000DirtyDj's.

dji0b86
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dji0b86