Trwa ładowanie...
d3fnlnr

Nowa kawiarnia na Ochocie. Napij się kawy, a obsługa naprawi ci sprzęt za darmo

- Jeśli w czasie wiosennych porządków znajdziecie zepsute rzeczy, nie wyrzucajcie! Przynieście je do nas, będzie na Was czekać szereg specjalistów, którzy bezpłatnie podejmą się naprawy zepsutych przedmiotów - zachęcają pracownicy kawiarenki naprawczej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Fotolia)
d3fnlnr

Lokal przy ul. Grójeckiej 109 pod hasłem „Napraw, nie wyrzucaj" zaprasza w sobotę między godziną 11, a 15 na kawę i ciastko.

Polskie Stowarzyszenie Zero Waste wyjaśnia, że coraz częściej, kiedy zepsuje nam się sprzęt domowy lub zniszczy ubranie, ze względu na brak czasu i umiejętności, decydujemy się na wymianę uszkodzonego przedmiotu na nowy zamiast podjąć się naprawy. - Kawiarenka ma zwrócić uwagę na problem zbyt szybkiego i bezrefleksyjnego wyrzucania, często porządnych sprzętów, które mogą służyć swoim użytkownikom przez długie lata - tłumaczy "F5" Sylwia Sikorska jedna z organizatorek.

Zobacz wideo: Trzaskowski odpowiada Jakiemu

Organizatorzy inicjatywy nie zaprzeczają, że być może wydarzenie będzie odbywać się cyklicznie.

d3fnlnr

Polskie Stowarzyszenie Zero Waste zapobiega m.in powstawaniu odpadów u źródła, chroni zdrowie i życie ludzi przed szkodliwym oddziaływaniem zanieczyszczeń i odpadów, zapobieganie marnotrawstwu surowców oraz niewłaściwemu zagospodarowaniu i unieszkodliwianiu odpadów.

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

*Przeczytaj też: 2500 blokad w miesiąc, a w kieszeni straży miejskiej 625 tys. zł *

d3fnlnr

Podziel się opinią

Share
d3fnlnr
d3fnlnr