ycipk-2iirbj

Nowa kawiarnia na Ochocie. Napij się kawy, a obsługa naprawi ci sprzęt za darmo

- Jeśli w czasie wiosennych porządków znajdziecie zepsute rzeczy, nie wyrzucajcie! Przynieście je do nas, będzie na Was czekać szereg specjalistów, którzy bezpłatnie podejmą się naprawy zepsutych przedmiotów - zachęcają pracownicy kawiarenki naprawczej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Fotolia)
ycipk-2iirbj

Lokal przy ul. Grójeckiej 109 pod hasłem „Napraw, nie wyrzucaj" zaprasza w sobotę między godziną 11, a 15 na kawę i ciastko.

Polskie Stowarzyszenie Zero Waste wyjaśnia, że coraz częściej, kiedy zepsuje nam się sprzęt domowy lub zniszczy ubranie, ze względu na brak czasu i umiejętności, decydujemy się na wymianę uszkodzonego przedmiotu na nowy zamiast podjąć się naprawy. - Kawiarenka ma zwrócić uwagę na problem zbyt szybkiego i bezrefleksyjnego wyrzucania, często porządnych sprzętów, które mogą służyć swoim użytkownikom przez długie lata - tłumaczy "F5" Sylwia Sikorska jedna z organizatorek.

Zobacz wideo: Trzaskowski odpowiada Jakiemu

ycipk-2iirbj

Organizatorzy inicjatywy nie zaprzeczają, że być może wydarzenie będzie odbywać się cyklicznie.

Polskie Stowarzyszenie Zero Waste zapobiega m.in powstawaniu odpadów u źródła, chroni zdrowie i życie ludzi przed szkodliwym oddziaływaniem zanieczyszczeń i odpadów, zapobieganie marnotrawstwu surowców oraz niewłaściwemu zagospodarowaniu i unieszkodliwianiu odpadów.

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

ycipk-2iirbj

*Przeczytaj też: 2500 blokad w miesiąc, a w kieszeni straży miejskiej 625 tys. zł *

Polub WawaLove
ycipk-2iirbj
ycipk-2iirbj
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2iirbj