Trwa ładowanie...
d2w5p2h

Nowa lokalizacja głównego finału WOŚP. Orkiestra opuszcza plac Defilad

Wszystkie koncerty podczas warszawskiego finału 28. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędą się na placu Bankowym. Oznacza to, że WOŚP po wielu latach opuszcza plac Defilad, który był areną finałowych koncertów w stolicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
28. finał WOŚP w Warszawie odbędzie się na placu Bankowym
28. finał WOŚP w Warszawie odbędzie się na placu Bankowym (East News)
d2w5p2h

Zmiana lokalizacji finałowego koncertu jest spowodowana budową Muzeum Sztuki Nowoczesnej w okolicy Pałacu Kultury i Nauki. W porozumieniu ze stołecznym ratuszem Orkiestra zorganizuje koncerty finałowe na placu Bankowym. Telewizyjne studio Orkiestry, skąd prowadzona będzie całodzienna transmisja i relacja z przebiegu akcji zostanie wybudowane niedaleko, bo na placu Teatralnym, tuż obok Teatru Wielkiego.

- Od kilku tygodni intensywnie pracujemy z przedstawicielami Miasta Stołecznego Warszawy i dyrekcją Teatru Wielkiego Opery Narodowej nad przygotowaniem Finału w nowych miejscach. To dla nas ogromne wyzwanie, które także daje nam możliwość zaplanowania wszystkiego od nowa, poszukania nowych pomysłów i sposobów na to, by nasze styczniowe granie w Warszawie było jeszcze bardziej atrakcyjne - mówi w rozmowie z Onetem szef WOŚP Jerzy Owsiak.

d2w5p2h

Najbliższy, już 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej odbędzie się 12 stycznia 2020 r. W tej edycji fundacja będzie zbierać fundusze na zakup sprzętu medycznego dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Źródło: onet.pl

Przytyk Jakiego do Gowina. Wicepremier odpowiada

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2w5p2h

Podziel się opinią

Share
d2w5p2h
d2w5p2h