Trwa ładowanie...
d3rgiki

Nowa nawierzchnia na Ochocie i w Wawrze

Szykują się utrudnienia w ruchu.
Share
Nowa nawierzchnia na Ochocie i w Wawrze
d3rgiki

Ulica Izbicka i Bitwy Warszawskiej 1920 r. to dwie jezdnie remontowane w najbliższych dniach. Zakończy się remont przejazdu tramwajowego na ul. Wołoskiej.

Tramwaje Warszawskie zakończą prace na przejeździe ul. Domaniewską przez torowisko na ul. Wołoskiej o trzy dni wcześniej niż było to planowane. Ruch samochodowy planują przywrócić w nocy z 27 na 28 sierpnia. Pozostałe prace wykończeniowe (np. roboty brukarskie na peronach przystankowych) przy modernizacji torowiska będą się wiązały z nieznacznymi utrudnieniami w ruchu.

W weekend węziej będzie na ul. Połczyńskiej w rejonie budowanej ulicy „Nowolazurowej”. Od piątku 28 sierpnia ok. godz. 22.00 do godzin wieczornych w niedzielę 30 sierpnia, na odcinku pomiędzy ul. Szeligowską a ul. Dostawczą ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się na jezdni północnej (w kierunku granicy miasta), na której kierowcy będą mieli do dyspozycji po jednym pasie w każdym kierunku. Utrzymany będzie skręt w ul. Dostawczą.

d3rgiki

Na ul. Izbickiej nawierzchnię wymieni Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji po zakończeniu robót kanalizacyjnych. Ulica Izbicka już częściowo ma nową nawierzchnię – w 2014 r. Zarząd Dróg Miejskich wyfrezował dalszy odcinek – od ul. Olchy do Przełęczy; niewyremontowany fragment pozostawiono wtedy właśnie z powodu planowanej budowy kanalizacji.

W dniach 27 - 28 sierpnia wyłączona z ruchu będzie ul. Izbicka na odcinku od ul. Patriotów do ul. Olchy. Objazd zamkniętego odcinka ul. Izbickiej zostanie poprowadzony ulicami: Patriotów – Walcownicza – Petunii – Techniczna – Zagórzańska.

Autobusy linii 213 ominą ul. Izbicką i pojadą objazdem ul. Panny Wodnej, Patriotów i Bysławską. Swoją trasę zmienią również autobusy linii 161 (PKP Radość – Falenica). Zostanie uruchomiona linia zastępcza Z13 (Zbójna Góra – Falenica).

Zarząd Dróg Miejskich wróci na Ochotę – wymieniana będzie nawierzchnia na ul. Bitwy Warszawskiej. Od piątku, 28 sierpnia od godz. 22.00 do poniedziałku, 31 sierpnia do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie północna jezdnia ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. na odcinku od ul. Grójeckiej do Al. Jerozolimskich czyli w kierunku Dworca Zachodniego. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Grójecka – Kopińska – ppłk. M. Sokołowskiego „Grzymały” – Al. Jerozolimskie lub Grójecka – al. Krakowska – Łopuszańska – Al. Jerozolimskie. Nie będzie można przeciąć ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. jadąc ulicami Szczęśliwicką i Białobrzeską (wyjazd z tych ulic będzie możliwy tylko od strony ul. Kopińskiej).

d3rgiki

Przeczytaj też: Kraksa przy Łodygowej. Wezwani strażacy również mieli wypadek

d3rgiki

Podziel się opinią

Share
d3rgiki
d3rgiki