Trwa ładowanie...

Nowe miejsca: Abu Shisha Bar

Shisha o smaku arbuza, limonki, mięty, a nawet czekolady!
Share
Nowe miejsca: Abu Shisha Bar
d14mnjj

Otwarty pod koniec 2012 roku Abu Shisha Bar znajduje się na 4 piętrze jednej z wież Fortu Piontek na warszawskiej Białołęce. Dojazd autobusami: 302, 511, 723, 731, 741 i N63. Przystanek "Poetów". Po przjeździe na miejsce trzeba wjechać do lokalu windą.

Pierwsze co rzuca się w oczy to ciepły, bajkowy wystrój (kolorowe poduszki, puszyste dywany, świeczki) oraz niesamowity widok panoramy Warszawy (szczególnie urokliwy przy zachodzie słońca). Lokal oferuje 40 rodzajów smakowych, beznikotynowych melas m.in. o smaku arbuza, limonki, mięty, mango i czekolady. Ponadto do wyboru jest kilkadziesiąt drinków w bardzo przystępnych cenach, kilka rodzajów herbaty, kawę i przekąski.

Miejsce godne polecenia, znacznie różniące się od pełnych turystów lokali w centrum. Idealne miejsce do chilloutu ze znajomymi - czy to przy shishy, kolorowym drinku, czy kawie.

d14mnjj

W Warszawie (w przeciwieństwie do krajów arabskich) do palarni fajek wodnych uczęszcza wiele kobiet oraz osób niepalących na codzień papierosów (shisha może być bez nikotyny). Jedni i drudzy jednoczą się w oparach dymu. Przy jednym stoliku relaksują się studenci, przy drugim wiekowi pracownicy korporacji.

Ceny: jedna sesja shisy (dla kilku osób, seans trwający ok 40 minut) to 15 - 20 zł. Drinki od 13 do 20 zł.

Abu Shisha Bar
Modlińska 310/312
Godz. otwarcia: pon. - niedziela: 16.00 - 01.00
STRONA lokalu.

d14mnjj

Podziel się opinią

Share
d14mnjj
d14mnjj