Trwa ładowanie...

Nowe miejsca: CZARNA.bar

Czarna muzyka, czarna kawa, a nawet ciemnoskóry barman!

Nowe miejsca: CZARNA.bar
d7rqtac
d7rqtac

Klubokawiarnia CZARNA.bar powstała niedawno przy ul. Sienkiewicza. To dość hipsterskie miejsce, jednak w pozytywnym znaczeniu tego słowa: w lokalu gromadzą się ludzie, by gorąco dyskutować, a nie prezentować ubrania. Posłuchać dobrej, rytmicznej muzyki, a nie siedzieć ze słuchawkami w uszach. Można wypić tu porządną kawę, zresztą nie tylko kawę, ponieważ lokal oferuje też spory wybór alkoholi.

Wystrój jest bardzo interesujący; CZARNA.bar wygląda, jakby wciąż była remontowana, jakby zaraz mieli pojawić się robotnicy z narzędziami. Ze ścian wystają kable, lokal jest wybiałkowany. Jednak jest to przemyślane działanie konkretnego człowieka. Lokal zaprojektował sam Olaf Brzeski i jego praca robi spore wrażenie. Warto to zobaczyć na żywo.****

W menu obiady i napoje: głównie kawa, ale też alkohole. CZARNA.bar zaprasza też w weekendy na śniadania. Ceny od 12, do 50 zł. Kuchnia czynna w tygodniu między 16.00 a 22.00, w weekendy 10.00 - 22.00. Zupa dnia kosztuje 12 zł. My polecamy uwadze "nadziewane papryki Wojtka" - na nas zrobiły znakomite wrażenie!

CZARNA.bar
ul. Sienkiewicza 4
Godz otwarcia: Pon – Pt 12.00-23.00,
Sob 10.00-23.00, Niedz. 10.00-21.00

d7rqtac

STRONA lokalu.

d7rqtac
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7rqtac