Trwa ładowanie...

Nowe miejsca: Hook Studio Pole Dance

Pierwsze studio pole dance do samodzielnych treningów!

Nowe miejsca: Hook Studio Pole Dance
d3ly4q4
d3ly4q4

Od stycznia warszawianki mogą korzystać z zupełnie nowego miejsca doskonalącego trudną sztukę tańca na rurze - pole dance. W stolicy pojawiło się pierwsze studio do samodzielnych treningów. Nie każda osoba, trenująca pole dance może pozwolić sobie na własną rurę do ćwiczeń, zwłaszcza w domu. Tym bardziej, że ten rodzaj tańca wymaga nie tylko ogromnej sprawności, ale przede wszystkim regularności.

Studio pole dance do samodzielnych treningów pojawiło się w Centrum, na Chmielnej.

W naszych salach zamiast instruktorów spotkasz 6 błyszczących rur, na których możesz ćwiczyć dobrze znane Ci figury oraz samodzielnie uczyć się nowych trików. Hook to idealne miejsce do zabawy w gronie znajomych czy zaprezentowania swoich umiejętności przed bliską osobą. Ucz się we własnym tempie z własna choreografią i muzyką. My nie stawiamy warunków - robisz co chcesz, ile chcesz i kiedy chcesz - piszą właściciele na swoich stronach .

Idea pole flight clubu, zakłada, że każdy może przyjść i potrenować kiedy chce. We własnym tempie, z wybranym przez siebie partnerem lub samemu. Hook Studio Pole Dance to tez dowód, że ten taniec rozwija zdobywa popularność w niesamowitym tempie. A nie jest to wcale łatwe. Pole dance to naprawdę ciężka praca - opowiedziała nam niedawno Natalia Wojciechowska, prezeska Stowarzyszenia Pole Dance Sport Polska i dyrektorka na Europę International Pole Dance Fitness Association.

d3ly4q4

Hook Studio Pole Dance mieści się przy ulicy Chmielnej 37B.* Do dyspozycji jest sala z 2, 4 i 6 rurami z funkcją obrotową*. W ofercie studia jest między innymi sesja zdjęciowa, wieczór panieński i taniec dla wybranka z butelką wina.

Strona internetowa Studia.

d3ly4q4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ly4q4