Trwa ładowanie...

Nowe Miejsca: Minus Music Club

500 mkw. powierzchni, 2 poziomy, 3 bary i Vip Room! Ale tylko w weekend.

Share
Nowe Miejsca: Minus Music Club
dr81191

Minus Music Club jest relatywnie nowym (otwarcie miało miejsce w listopadzie) klubem muzycznym o designerskim wnętrzu. Mieści się w samym sercu Warszawy, na ulicy Chmielnej 9. Oferują 500 mkw. powierzchni, 2 poziomy, 3 bary i Vip Room. Jak sami piszą - chcą zapewnić gościom klubu serwis na najwyższym poziomie.

W klubie znajduje się około 100 miejsc siedzących. Można tu zorganizować zarówno imprezę biznesową, jak i taneczną, koncert lub sesję zdjęciową. O każdej porze dnia czy nocy.

Jednak dla zwyczajnego warszawiaka klub otwarty jest wyłącznie w piątki i soboty od 22.00. Urządzane są tu wówczas imprezy taneczne ( zdjęcia ). Klub chwali się jednym z najlepszych systemów nagłośnieniowych w Europie. Wstęp na taką imprezę jest płatny (15 zł), piwo kosztuje 12 zł, drinki od 20 zł w górę. Czasem organizowane są promocje typu "panie za darmo" lub "pierwszy drink gratis". Zawsze coś. W przyszłości klub chce przesunąć otwarcie na 19.00.

dr81191

W tygodniu klub otwarty jest wyłącznie dla chcących zorganizować tu koncert, sesję zdjęciową, kongres (przy klubie mieści się sala konferencyjna dla 300 osób) lub pokaz mody.

Minus Music Club
ul. Chmielna 9
Godz. otwarcia: Pt i Sob - 22.00 - 6.00
PROFIL klubu.

Zobaczcie zdjęcia z imprez w klubie!

dr81191
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr81191