Trwa ładowanie...

Nowe Miejsca: Minus Music Club

500 mkw. powierzchni, 2 poziomy, 3 bary i Vip Room! Ale tylko w weekend.

Nowe Miejsca: Minus Music Club
d3udrdp
d3udrdp

Minus Music Club jest relatywnie nowym (otwarcie miało miejsce w listopadzie) klubem muzycznym o designerskim wnętrzu. Mieści się w samym sercu Warszawy, na ulicy Chmielnej 9. Oferują 500 mkw. powierzchni, 2 poziomy, 3 bary i Vip Room. Jak sami piszą - chcą zapewnić gościom klubu serwis na najwyższym poziomie.

W klubie znajduje się około 100 miejsc siedzących. Można tu zorganizować zarówno imprezę biznesową, jak i taneczną, koncert lub sesję zdjęciową. O każdej porze dnia czy nocy.

Jednak dla zwyczajnego warszawiaka klub otwarty jest wyłącznie w piątki i soboty od 22.00. Urządzane są tu wówczas imprezy taneczne ( zdjęcia ). Klub chwali się jednym z najlepszych systemów nagłośnieniowych w Europie. Wstęp na taką imprezę jest płatny (15 zł), piwo kosztuje 12 zł, drinki od 20 zł w górę. Czasem organizowane są promocje typu "panie za darmo" lub "pierwszy drink gratis". Zawsze coś. W przyszłości klub chce przesunąć otwarcie na 19.00.

W tygodniu klub otwarty jest wyłącznie dla chcących zorganizować tu koncert, sesję zdjęciową, kongres (przy klubie mieści się sala konferencyjna dla 300 osób) lub pokaz mody.

d3udrdp

Minus Music Club
ul. Chmielna 9
Godz. otwarcia: Pt i Sob - 22.00 - 6.00
PROFIL klubu.

Zobaczcie zdjęcia z imprez w klubie!

d3udrdp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3udrdp