Trwa ładowanie...
dort66s

Nowe miejsca: Pari Pari

Paryż w Warszawie? Warto tego zasmakować!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsca: Pari Pari
dort66s

Choć dzieli nas od stolicy Francji kilkaset kilometrów, francuski klimat kafejek i bistro na słynnym Montmarte można poczuć w stolicy. Przy Nowogrodzkiej 31 (obok hotelu Novotel) powstała, klimatyczna restauracja Pari Pari - urządzona w stylu francuskiej brasserie - która jak sama nazwa wskazuje każdego z jej gości oprowadzi po zakątkach urokliwego Paryża.

Przyjazny klimat, niepowtarzalna atmosfera i urok niczym z paryskiej uliczki to niewątpliwie jedna z głównych zalet tej francuskiej restauracji. To tutaj można uciec od zgiełku miasta i rozkoszować się smakiem potraw serwowanych przez samego szefa kuchni.

Pari Pari podobnie jak stolica Francji, jest miejscem o niejednym obliczu. Restauracja wprowadzi gości w klimat Paryża lat 20, który miesza się ze współczesnością. Poznamy smaki którymi rozkoszowali się znani malarze, kompozytorzy i poeci. Skosztujemy również potraw kosmopolitycznego, tętniącego życiem Paryża.

dort66s

Restaurację wyróżnia „otwarta kuchnia”, której zaletą jest możliwość obserwowania pracy szefa kuchni. Dzięki temu restauracja gwarantuje ucztę zarówno dla oczu jak i podniebienia. W bogatym menu znajdziemy: francuskie naleśniki, przeróżne makarony, dania mięsne, zupy, owoce morza, przystawki, jak również wyśmienite desery. Dla poszukiwaczy paryskich smaków codziennie szef kuchni serwuje świeży talerz dojrzewających i pleśniowych serów w towarzystwie wędlin oraz chrupiące bagietki.

Restauracja Pari Pari
ul. Nowogrodzka 31 (obok hotelu Novotel)
STRONA LOKALU

dort66s

Podziel się opinią

Share
dort66s
dort66s