Trwa ładowanie...
d33hxk9

Nowe miejsca: Superiore

Bardzo dobre miejsce na spotkania biznesowe i... nie tylko
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsca: Superiore
d33hxk9

Pisaliśmy dziś o wódeczce , czas na szlachetniejszy trunek. Przy Teatrze Polonia pojawił się wine bar/restauracja Superiore, oferująca sporo gatunków wina (i niezłą kuchnię). To bardzo dobre miejsce na spotkania biznesowe lub towarzyskie. Przede wszystkim dlatego, że winiarnia leży w Śródmieściu, więc zewsząd jest blisko. Drugim argumentem jest pewna ekskluzywność i intymność, takim spotkaniom niezwykle potrzebna plus naprawdę gustowny wystrój (zobaczcie zdjęcia).

Wina w Superiore to autorska selekcja win z Włoch, Hiszpanii, Austrii, a nawet Nowej Zelandii. Wina są rzadkie, mało znane na naszym rynku, poza tym ta oferta jest wciąż poszerzana o nowe butelki. Warto się spytać o konkretne wino podczas zamawiania - załoga restauracji dobrze orientuje się w zawartości swojej piwniczki.

Jedzenie: można tu zjeść m.in. gicz jagnięcą z warzywnymi frytkami i dwoma sosami, aksamitną kaczkę z sosem pomarańczowym, smażone krewetki na musie z ciecierzycy, ravioli nadziewane koprem włoskim oraz grochówkę z pierożkami nadziewanymi rozpływającą się golonką i jeszcze kilka innych, równie ciekawych potraw.* Ceny: od 30 do 60 z*ł. Jest możliwość rezerwacji oraz płatności kartą.

d33hxk9

Superiore
Ul. Piękna 28/34
Godz. otwarcia: Pon-Niedz 12.00 – 22.00
STRONA internetowa.

d33hxk9

Podziel się opinią

Share
d33hxk9
d33hxk9