Trwa ładowanie...

Nowe miejsca: Usiądź Sobie

Zupa - wersja reżyserska, zapiekanka montażysty, sałatka operatora z jajem
Share
Nowe miejsca: Usiądź Sobie
d1ans99

Usiądź Sobie to świeża jak żoliborska bułeczka kawiarnia przy ul. Zajączka. Miejsce ciekawe z kilku powodów: śniadania tutaj serwowane zawierają w nazwie dokładną liczbę kalorii, jakie spożyjemy. To ciekawa (i dość ryzykowna) metoda na przyciągnięcie klientów. Jednak ci, którzy prowadzą tzw. "zdrowy" tryb życia, będą zachwyceni. Poza tym dostaniemy tu dość tradycyjne lunche, niezłą kawę i napoje.

Drugi powód to wesołe nazwy przekąsek - są okołokinowe (zupa – wersja reżyserska, sałata scenografa z jajem, tarta wyspanego operatora obrazu. Wywołują uśmiech, z którym - jak wszyscy wiedzą, wszystko smakuje lepiej. Nas szczególnie rozbawiła nietypowa dość usługa: głaskanie psa za złotówkę. Kolejny powód to samo miejsce: w założeniu właścicieli ma być to przestrzeń twórców, miłośników i maniaków kultury, dobrej kawy i wypieków.****

Zapraszamy do współpracy artystów, animatorów kultury, osoby twórcze i kreatywne. My rozwijamy przestrzeń, a Wy ją współtworzycie i uzupełniacie - piszą twórcy na swoich stronach. Co z tego wyjdzie, zobaczymy wkrótce.

d1ans99

Ceny: w porządku. Zupa za 8, zapiekanka za 7/9 złotych (w zależności od dodatków). Na razie płatność wyłącznie gotówką. Jest też możliwość rezerwacji miejsca.

Usiądź Sobie
ul. Zajączka 8 (Żoliborz)
Godz. otwarcia: 10.00 - 22.00
STRONA internetowa

d1ans99

Podziel się opinią

Share
d1ans99
d1ans99