Trwa ładowanie...

Nowe miejsca: Warszawska Pijalnia Whisky

Kto z was pił "Całując tyłek Balroga"? lub "Alicję w krainie czarów"?

Nowe miejsca: Warszawska Pijalnia Whisky
d1twbpw
d1twbpw

Zwolenników whisky przybywa w astronomicznym tempie. Mimo, że warszawiacy wciąż najbardziej lubią piwo, whisky coraz częściej pojawia się na stołach i barach.

Przy ulicy Zgoda powstała niedawno Warszawska Pijalnia Whisky - pierwsze takie miejsce w stolicy. Tutaj amatorzy tego trunku mogą rozkoszować się whisky typu single malt (jednosłodową). Koneserzy whisky uznają single malt jako najbardziej szlachetną odmianę tego trunku. W Pijalni znajdziemy whisky z całego świata. Wszystkie butelki pochodzą z pojedynczych beczek! Zapomnijcie o trunkach, jakie dostępne są w sieciowych marketach - mówimy o zupełnie innym smaku.

Raz w tygodniu w lokalu polecany jest jeden, specjalny trunek, często też odbywają się tu degustacje. W menu znajdziemy nie tylko whisky (z ciekawymi nazwami, jak "Alicja w krainie czarów" czy "Całując tyłek Balroga", ale i pasujące do niej zakąski - migdały w soli, polski ser dojrzewający Bursztyn lub crostini z tepanade z czarnych oliwek. Wszystko w dość luźnej atmosferze (choć przeważają garniturowcy).

d1twbpw

Ceny: bardzo różne (w zależności od rocznika, dostępności trunku). Chodzi przecież o najrzadsze gatunki alkoholu produkowanego w ograniczonych ilościach!. Zakąski: od 10 do 20 złotych.

Warszawska Pijalnia Whisky
Ul. Zgoda 6, Warszawa
Godziny otwarcia: 12.00-22.00
STRONA internetowa

d1twbpw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1twbpw