Nowe miejsce: Antycafe

Tutaj nie płacisz za kawę, płacisz tylko za spędzony czas
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsce: Antycafe

- To całkowicie nowa koncepcja spędzania wolnego czasu. Kawa, herbata, ciasteczka bezpłatnie i bez ograniczeń!**U nas płaci się tylko za czas - chwali się WawaLove.pl twórca nowego lokalu na Wilanowie.**

To miejsce stworzone do pracy i wypoczynku. Do dyspozycji gości jest zarówno sala konferencyjna do pracy, jak i gry planszowe. Po wejściu każdy gość dostaje budzik i zaczyna się odliczanie. Drogo nie jest, a im więcej spędzimy tam czasu, tym taniej.  Za 30 minut zapłacimy 0,40 zł/min (za osobę) 31-120 minut - 0,30 zł/min za 2 godziny - 0,25 zł/min. za osobę. Dzieci w towarzystwie rodziców wchodzą za darmo. Przygotowano dla nich specjalny kącik z zabawkami. Cena sali konferencyjno - rozrywkowej ustalana jest indywidualnie.

Wypijemy tu 4 rodzaje kawy, różne gatunki herbat, wodę, zjemy także kruche ciasteczka. Napoje przygotowujemy sobie sami, w razie problemów właściciele podpowiedzą, jak obsłużyć serwis kawowy. Wkrótce pojawią się też inne produkty, takie jak np. sushi czy energetyczne batoniki. Oferta - jak nam powiedział właściciel Antycafe - będzie stale rozszerzana.

W planach jest także organizacja wieczorów z grami planszowymi, warsztatów przygotowywania zdrowej żywności lub florystycznych, zresztą właściciele są otwarci na wszelkie pomysły.

- Można też przynosić własne jedzenie i spożywać je na miejscu - opowiada nam właściciel. - Oferujemy sztućce i naczynia. Wkrótce pojawi się kuchenka gazowa i mikrofala - dodaje.

Antycafe jest miejscem dog friendly (na czworonogi czeka tu micha świeżej wody), jednak właściciel podkreśla, że trzeba pamiętać, iż pies nie może przeszkadzać innym w pracy. Można płacić kartą (od najbliższego poniedziałku).

Antycafe
Godz. otwarcia: 11.00-22.00 (codziennie)
Ul. Gieysztora 2 (Wilanów)
Strona internetowa

**Przeczytajcie też o innych, nowych miejscach w Warszawie**

Podziel się
Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.