Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Bistro Budapeszt

Niedrogie miejsce z domową kuchnią węgierską!

Nowe miejsce: Bistro Budapeszt
d3cb0e5
d3cb0e5

Na Zwycięzców pojawiło się niedawno niewielkie bistro. Nazwa jednoznacznie wskazuje, że mamy do czynienia z domową kuchnią węgierską. Właścicielem miejsca jest zresztą Węgier, który już prowadził w Warszawie restaurację z taką kuchnią.

W menu znajdziemy m.in. tosty z węgierskim salami lub z serem i pastą paprykową, chleb z oliwkami i papryką (to na śniadanie)
, a ciepłych dań zupę gulaszową, paprykarz, leczo, lub węgierskie łazanki z kapustą. Każdy, kto lubuje się w takiej kuchni wie, że są to dania sycące i można się najeść nawet niewielka ich ilością.

Ceny: Dania dostępne są w dwóch porcjach: większej i mniejszej - micha kosztuje 6 lub 10 zł. Za dwie dychy najemy się tu porządnie. Nie jest więc drogo. Póki jest jeszcze w miarę ciepło, można zjeść przy stolikach wystawionych na zewnątrz lokalu, pomalowanych gustownie w narodowe barwy Węgier. Wkrótce nadejdą zimne dni, warto pamiętać o gorących posiłkach Bistro Budapeszt. Warto też zanotować sobie ich adres z jeszcze innego powodu: restauracji z węgierską kuchnią nie ma zbyt wiele w stolicy.

d3cb0e5

Bistro Budapeszt
ul. Zwycięzców 13 (Saska Kępa)
Godziny otwarcia:
Pon – Pt.: 08.00 – 20.00
Sob. – Niedz.: 09.00 – 20.00
STRONA internetowa

d3cb0e5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cb0e5