Nowe miejsce: Brooklyn Exchange New & Recycled Fashion

Kup, sprzedaj lub wymień ubrania i akcesoria w nowym sklepie, który otwarto w BUWie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsce: Brooklyn Exchange New & Recycled Fashion

Pomysł jest fajny i oryginalny - ubrania i akcesoria są kupowane, sprzedawane i wymieniane wśród lokalnych klientów. Każdy może przynieść swoje dawniej ulubione rzeczy w dobrej kondycji do sprzedaży bądź wymiany na miejscu. Stale zmieniający się asortyment obejmuje odzież markową, vintage, skórzaną, dżinsową, młodych projektantów oraz nową. Brooklyn Exchange oferuje ubrania dla kobiet i mężczyzn. Ceny wahają się od 30 zł -150 zł. Rzeczy od znanych projektantów są nieco droższe, ale ceny i tak są znacząco niższe niż w galeriach handlowych. 
 
Czytaj również:  Pokaz mody w Warszawie w 1937 roku [ZDJĘCIA]
 
Zwróciliśmy też uwagę na to, że Brooklyn Exchange jest pomysłem ekologicznym - zamiast wyrzucać stary, niechciany ciuch, wymieniamy go na nowy. Wspiera zatem ideę recyklingu  poprzez ponowne użycie odzieży. Ponieważ działa w lokalnej odsprzedaży, emisje zanieczyszczeń z produkcji oraz dystrybucji są tu eliminowane. 
 
Brooklyn Exchange wspiera swoimi działaniami Fundację non profit "Jesteśmy OK". To znaczy, że za każdą reklamówkę z której zrezygnujesz przy zakupach, zostanie Ci wręczone 20 groszy, które sam wrzucisz do zaplombowanej puszki. Wymień reklamówkę na 20 groszówkę i POMAGAJ! 
 
Sklep Brooklyn Exchange z pewnością pokochają osoby, które szukają unikatowych ubrań. Mają pełne szafy odzieży i butów w dobrym stanie, których nie noszą i chcą je sprzedać bądź wymienić na inne. Chcą promować zrównoważony styl życia poprzez ponowne użycie i recykling odzieży. 
 
Znajdujemy się w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego na Poziomie -1 obok Poczty Polskiej. 
ul. Dobra 55/56, Powiśle .
 
www.brooklynexchange.pl
 
Dla posiadaczy Karty BUW 10% zniżki. Promocja trwa do końca lutego.
 
Każdy kto polubi i udostępni fanpage Brooklyn Exchange New & Recycled Fashion , otrzyma 5 % rabatu na zakupy.
 
Czytaj również:  Nowe miejsce: Baśniowa Szafa

Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.