Trwa ładowanie...
d4a5zd4

Nowe miejsce: Burger & More

Niedrogi burger na Krakowskim Przedmieściu. Również w wersji wege
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsce: Burger & More
d4a5zd4

Moda na burgery wydaje się powoli mijać, rynek zweryfikował już lepszych i gorszych, a warszawiacy mają już swoje ulubione lokale z tą potrawą. Wciąż jednak powstają nowe. Od niedawna przy Krakowskim Przedmieściu działa Burger & More - mały, sympatyczny lokal typu dive. Burger & More znajduje się w pobliżu pomnika Kopernika, obok znajdował się nieistniejący już obecnie kebab.

Dostaniemy tu całkiem porządnego i niedrogiego burgera. Okazuje się bowiem, że za porządną kanapkę z wołowiną można zapłacić nie więcej niż 15 zł. Czasem nawet mniej, bowiem w lokalu pojawiają się promocje typu "dziś burger za dyszkę". Burger & More proponuje kilka, raczej klasycznych odsłon - klasyk, cheese, spice, farmer lub w wersji wegetariańskiej - z ciecierzycą, kaszą jaglaną lub czerwoną fasolą. Można też zjeść wersję bez bułki - zawartość burgera podadzą nam wówczas na talerzu (zdjęcie poniżej). Zjemy tu również klasyczne śniadanie - sadzone jaja, parówki lub w wersji wege, tylko z warzywami. Do picia sa naturalne soki lub gazowane napoje (sami wybieramy wielkość napoju).

Podziel się

Ceny: Burgery od 15 zł w górę, śniadania za 9,90. Warto też śledzić promocje, czasem cena zestawu spada aż o jedną trzecią. Można płacić kartą lub zamówić jedzenie na wynos. Do lokalu można też wpaść na poranną kawę lub herbatę (od 6 zł w górę). Zdjęcie aktualnego menu znajdziecie poniżej.

Burger & More
Krakowskie Przedmieście 6
Godz. otwarcia 10:00 - 21:00
Strona internetowa

d4a5zd4

Przeczytajcie też o innych, nowych miejscach w stolicy

Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
d4a5zd4

Podziel się opinią

Share

d4a5zd4

d4a5zd4