Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Chmiel Cafe

Włoskie słodycze i belgijskie piwa

Nowe miejsce: Chmiel Cafe
d3zodsq
d3zodsq

Przy ulicy Chmielnej , niedaleko kina Atlantic, otworzyło się nowe miejsce - Chmiel Cafe. Lokal to połączenie cukierni i pubu, gdzie napijemy się belgijskich piw. Wyroby cukiernicze są oparte na wywodzących się z Włoch tradycyjnych, domowych recepturach firmy Consonni.

Elementem odróżniającym Chmiel Cafe od typowych kawiarni jest oferta piwa belgijskiego, które charakteryzuje się przede wszystkim ogromną różnorodnością smaków. W lokalu poszukiwacze idealnego smaku piwa będą mogli zakosztować wielu rodzajów tego trunku - mówią właściciele.

d3zodsq

W marcu na gości czeka tu Festiwal Frankofoński.Jest to cykl wydarzeń kulturalnych, które przybliżają kulturę i tradycję krajów frankofońskich, w szczególności Belgii – kraju będącego ojczyzną Adolphe`a Saxa – twórcy saksofonu, którego 200- lecie urodzin obchodzimy w tym roku, a także kraju, w którym narodziła się i rozwinęła na niespotykaną skalę (kilkaset gatunków!) tradycja warzenia piwa. Jego smak i aromaty często zaskakują i nie przypominają piwa, do którego jesteśmy przyzwyczajeni nad Wisłą, o czym warto się przekonać samemu. Najbliższe wydarzenia to pogadanki o piwie belgijskim, które odbędą się 11 i 13 marca o godzinie 19:00. Wszystkie piwa, o których opowiedzą Belgowie, kupicie wtedy z 15-procentową zniżką.

Chmiel Cafe
Chmielna 27/31
Pn: 15:00 - 22:00
Wt-Czw: 10:00 - 22:00
Pt-Sb: 10:00 - 00:00

Ndz: 10:00 - 22:00

//NPB("003")!

Zobacz także: Zjazd NieNaŻarty

d3zodsq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zodsq