Trwa ładowanie...
nowe miejsca

Nowe miejsce: Czarny Rynek

Wielkie otwarcie już 5 października!

Share
Nowe miejsce: Czarny Rynek
dbcpzug

Czarny Rynek to nowe miejsce na muzycznej mapie Warszawy - otwiera się przy dobrze wszystkim znanym podwórku przy ulicy Solec 18, *jako kolejna część *Centrum Działań Twórczych (1500, STO900 i inni).

*Podstawowy cel jaki postawiliśmy przed sobą jest wypełnienie luki na stołecznej scenie klubowej - chcemy skupić się na świadomych odbiorcach, szukających ambitnego brzmienia, dlatego też muzyczną pieczę nad Czarnym Rynkiem obejmie Marcin 'groh' Grośkiewicz - właściciel wytwórni U Know Me Record. *Ze względu na swoje gabaryty Czarny Rynek może pozwolić sobie na realizację ambitnych planów, w których stawiamy na jakość, a nie na ilość. Za identyfikacje graficzną miejsca odpowiedzialne jest studio SUPER SUPER .

dbcpzug

Wielkie otwarcie Czarnego Rynku nastąpi w sobotę 5 października. Na imprezie zagra Sztigar Bonko. Po koncercie odbędzie się afterparty. Wstęp na wydarzenie kosztuje 15 złotych. Organizatorzy zapowiadają prawdziwą ucztę dla wszystkich sympatyków klasycznego rapowego brzmienia. WIĘCEJ

Sztigar Bonko to postać obok której nie można przejść obojętnie. Wzbudzający skrajne emocje, bezkompromisowy i przede wszystkim traktowany z przymrużeniem oka projekt DJ-a Eproma zyskuje wielu fanów w całej Polsce i nie tylko. Wydany w czerwcu koncept album "Jo Sznupia" jest ukłonem w stronę Hip Hopu z początku lat 90'ych, a w szczególności załodze Soul Assassins, która wywarła na Sztigara i jego ekipę nieodwracalny wpływ. Charakterystyczny wokal, rasowe i tłuste bity z laboratorium Eproma plus humorystyczne teksty o górnictwie, tabace i latach 90tych = Sztigar Bonko. Materiał "Jo Sznupia" na żywo to niesamowita dawka energii i humoru. Sprawdź i zasznup sie to!

dbcpzug

Podziel się opinią

Share
dbcpzug
dbcpzug