Nowe miejsce: Do Dna

"Lufy i driny - tym się zajmujemy". Lokal powstał w miejscu niedoszłej Piwnicy u Fritzla!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsce: Do Dna

Zima w pełni (choć bez śniegu), a wieczorem mróz zaczyna szczypać w policzki. W środku zimnej nocy nic tak nie rozgrzewa, jak mały kieliszeczek zimnej wódeczki. Świadczy o tym popularność shot barów. Jutro,  przy Nowym Świecie 27 otwarty zostanie nowy lokal - Do Dna. Jak samo piszą o sobie "Lufy i driny! Tak, tym się zajmujemy". Zresztą nazwa baru nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Do Dna znajduje się po lewej stronie za bramą budynku przy ul. Nowy Świat 27. W okolicy Powiększenia i Ulubionej. To istotna informacja dla tych, którzy nie mogą się wcisnąć z braku miejsca do Ulubionej. Wystarczy podejść dwa kroki w głąb podwórka i już mamy Do Dna.

W ofercie znajdziemy m.in. lany z kija cydr w cenie 6 zł, piwo (także za 6), a także szoty po 3 zł. Cena za housowe cocktaile waha się między 10 zł a 14 zł. Jednakże barmani mogą wyczarować wszystko dla wymagających na co pozwala szeroki wybór alkoholi.  Do alkoholi można przegryźć barowe snaki w cenie 3-4 zł.

Lokal powstał w miejscu niedoszłej Piwnicy u Fritzla. Właściciel zapewnił nas, że to nie on otwierał w tym miejscu klub o kontrowersyjnej nazwie.

Bar Do Dna
Nowy Świat 27
Czynne od niedzieli do czwartku w godz. 18.00-02.00
Od piątku do soboty w godz. 18:00- 04:00.
STRONA lokalu

**ZOBACZCIE TEŻ INNE NOWE MIEJSCA W WARSZAWIE**

Podziel się
Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.