Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Do Dna

"Lufy i driny - tym się zajmujemy". Lokal powstał w miejscu niedoszłej Piwnicy u Fritzla!

Share
Nowe miejsce: Do Dna
d2o5hb3

Zima w pełni (choć bez śniegu), a wieczorem mróz zaczyna szczypać w policzki. W środku zimnej nocy nic tak nie rozgrzewa, jak mały kieliszeczek zimnej wódeczki. Świadczy o tym popularność shot barów. Jutro, przy Nowym Świecie 27 otwarty zostanie nowy lokal - Do Dna. Jak samo piszą o sobie "Lufy i driny! Tak, tym się zajmujemy". Zresztą nazwa baru nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Do Dna znajduje się po lewej stronie za bramą budynku przy ul. Nowy Świat 27. W okolicy Powiększenia i Ulubionej. To istotna informacja dla tych, którzy nie mogą się wcisnąć z braku miejsca do Ulubionej. Wystarczy podejść dwa kroki w głąb podwórka i już mamy Do Dna.

W ofercie znajdziemy m.in. lany z kija cydr w cenie 6 zł, piwo (także za 6), a także szoty po 3 zł. Cena za housowe cocktaile waha się między 10 zł a 14 zł. Jednakże barmani mogą wyczarować wszystko dla wymagających na co pozwala szeroki wybór alkoholi. Do alkoholi można przegryźć barowe snaki w cenie 3-4 zł.

d2o5hb3

Lokal powstał w miejscu niedoszłej Piwnicy u Fritzla. Właściciel zapewnił nas, że to nie on otwierał w tym miejscu klub o kontrowersyjnej nazwie.

Bar Do Dna
Nowy Świat 27
Czynne od niedzieli do czwartku w godz. 18.00-02.00
Od piątku do soboty w godz. 18:00- 04:00.
STRONA lokalu

d2o5hb3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2o5hb3