WP

Nowe miejsce: Jamon

Jamón, carabineros, brzytwy morskie, czarny dorsz, ogon byka! Na pl. Teatralnym powstała nowa restauracja hiszpańska i lounge bar
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsce: Jamon
WP

JAMÓN to projekt dwóch przyjaciół, zafascynowanych Hiszpanią. Bywalców licznych lokali w wielu miastach Europy, serwujących hiszpańską kuchnię, którzy postanowili stworzyć miejsce dla osób bardzo wymagających, ceniących sobie wysokiej jakości produkty. Dla tych, którzy przywiązują wagę do oryginalnego klimatu miejsca.

Przeczytajcie też:  Nowe miejsce: Vegan Pizza

Dwupoziomowy lokal został utrzymany w stylu andaluzyjskim. Tutaj zjemy z wyselekcjonowanych hiszpańskich produktów, napijemy się najlepszego wina , koktajlu czy owocowych smoothie. O oprawę muzyczna zadbają DJ-e.  

WP

- To idealny adres na spotkania służbowe lub wypad z przyjaciółmi. U nas dodatkowo możesz obejrzeć wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe. Lokalizacja zachęca by siedząc przy stoliku podziwiać wiecznie żywe okolice Opery i Teatru Narodowego - zachęcają w rozmowie z Wawalove.pl właściciele.

Co zjemy?

Za kuchnię w JAMÓN odpowiedzialnych jest dwóch szefów kuchni: Raul Gomez Gonzalez oraz Alberto Fernández González, prawdziwi specjaliści od kuchni hiszpańskiej. - To osoby, które w kuchni nie uznają kompromisów i nie ustają w poszukiwaniu inspiracji  aby zaprezentować coś niepowtarzalnego i niezwykłego - mówią nam właściciele.

Projekt baru oraz wykreowanie karty alkoholi zostały powierzone  specjalistom - Irkowi Gajewskiemu  oraz Sebastianowi Urbaniakowi. To barmani,  którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz niesamowitą fantazję przy tworzeniu autorskich koktajli.

WP

Aby w szybki i prosty sposób zaprezentować wszystkim dania serwowane w lokalu, został stworzony zestaw lunchowy, który składa się z zupy oraz deski różnych tapas.

Jamon, ul. Wierzbowa 9

www.jamon.pl

Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP