Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: LafLaf

Kolejny lokal dla wegan i wegetarian na Mokotowie
Share
Nowe miejsce: LafLaf
djl4xef

LafLaf założyli dwaj mieszkający od kilku lat w Polsce panowie z Izraela. Swój lokal, umiejscowiony w Galerii Mokotów , otworzyli latem tego roku - klienci korzystają z niego od końca lipca.

Skąd wziął się pomysł na LafLaf?

Jeden z właścicieli jest weganinem i często miał problem ze znalezieniem miejsca z tego typu jedzeniem w Warszawie. Życiową pasją drugiego z właścicieli jest gotowanie i spełnianie kulinarnych zachcianek ludzi. Na bazie wspólnych doświadczeń postanowili otworzyć swój lokal.

djl4xef

- W Polsce falafel i hummus nie są jeszcze popularne, ale tego typu miejsca będą to zmieniać - zapewniają właściciele - Warto podkreślić że oferowany w Polsce falafel i hummus nie wiele ma wspólnego z oryginalnym smakiem. Nasze potrawy są w 100% oryginalne. Pitę importujemy bezpośrednio z Izraela.

Czytaj również: Nowe miejsce: Loving Hut przy stacji Politechnika

Dlaczego Mokotów?

Mokotów to dzielnica która mocno się rozwija. Powstają nowe biurowce tuż obok już istniejących i dlatego właśnie właściciele postawili na tę dzielnicę i Galerię Mokotów. Właściciele planują otwarcie kolejnych lokali w kolejnych centrach handlowych.

djl4xef

* Za ile tu zjemy?*

Lunch możemy tu zjeść za 16-22 złote, a do wyboru mamy takie smakołyki, jak burger falafel z frytkami i sokiem, sałatkę falafel z zupą i sokiem, czy falafel w picie - również z zupą i sokiem. Do tego oryginalny hummus, kuskus z cieciorką i warzywami, kotlety z cukinii i ciekawe desery.

Dostawy do domu i firmy na terenie Mokotowa

LafLaf współpracuje z FoodPanda.pl - dzięki temu wegańske dania można zamówić do domu lub do firmy na terenie Mokotowa.

djl4xef

Lokal działa na drugim piętrze* Galerii Mokotów* w godzinach:

Poniedziałek - sobota: 09:00-23:00

Niedziela: 10:00-22:00

Więcej informacji: www.laflaf.eu

djl4xef

Czytaj również: Nowe miejsce: MEZZE hummus i falafel

djl4xef

Podziel się opinią

Share
djl4xef
djl4xef