Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Miejsce Spotkań Warszawa

Alternatywne centrum kultury na ul. Dzielnej 1

Share
Nowe miejsce: Miejsce Spotkań Warszawa
d2glbzv

Zajmujący się alternatywną edukacją, zrzeszeni jako Stowarzyszenie Konkluzja pracownicy warszawskich instytucji kultury we współpracy z pracownią ceramiczną Amfora zapraszają do nowego miejsca.

Tu odbywać się będą cykliczne spotkania poświęcone Warszawie, nowoczesnemu i tradycyjnemu śpiewaniu, hafciarstwu i ekonomi, narracjom i pisarstwu, projektowaniu oraz majsterkowaniu dla kobiet.

Miejsce Spotkań Warszawa otwiera się by realizować projekty edukacyjne, które nie mieszczą się w polityce warszawskich szkół, galerii i muzeów. Codzienne warsztaty i zajęcia współtworzą ludzie z pasją i doświadczeniem w nauczaniu, dla których rozwój osobisty jest równoznaczny z dobrą zabawą. Zawsze w dialogu, jak to na spotkaniu. Będzie okazja, aby nauczyć się wielu nowych umiejętności, takich jak haftowanie, majsterkowanie czy śpiewanie. Regularnie odbywać się będą spotkania varsavianistyczne.

d2glbzv

Grafik oraz szczegółowe opisy spotkań, a także cennik i biogramy prowadzących znajdują się na facebooku: www.facebook.com/miejscespotkan

Miejsce Spotkań Warszawa mieści się w pracowni ceramicznej Amforaprzy ul. Dzielnej 1.

d2glbzv

Podziel się opinią

Share
d2glbzv
d2glbzv