Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Murall

Już 4 grudnia na Żeraniu pojawi się nowe Centrum Wspinaczkowe! 150 dróg na różnych formacjach!

Nowe miejsce: Murall
d22gvvm
d22gvvm

Nowe Centrum Wspinaczkowe to 1500 m kw powierzchni, w skład której wchodzą panele boulderowe oraz profesjonalny kompleks ścian do wspinania się z liną dochodząca do 12 metrów. Miejsce oferuje odpowiednie drogi zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących wspinaczy.

Na chętnych czeka ok. 150 dróg na różnych formacjach wspinaczkowych (systematycznie zmienianych), jedna z największych ścian boulderowych w Polsce oraz strefa rozgrzewki i dobrego treningu, gdzie dostępne będą m.in. wolne ciężary, campus i drabina Bahara. Do dyspozycji są także nowoczesne szatnie z pełnym zapleczem sanitarnym oraz wygodna strefa relaksu. Jak czytamy w opisie, Centrum zatrudnia doświadczonych instruktorów i zawodników wspinaczki.

Dodatkowo można wziąc udział licznych kursach i sekcjach wspinaczkowych dla dzieci i dorosłych, początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Nowe Centrum Wspinaczkowe chwali się też* jedyną ścianą w Polsce posiadającą system autoasekuracji TruBlue*, który pozwala na swobodną i bezpieczną wspinaczkę bez asekurującego partnera. To dobre rozwiązanie dla tych, którym czasami ciężko znaleźć partnera do asekuracji w odpowiadającym im terminie.

d22gvvm

Ceny. Wspinanie nigdy nie było tanią sprawą, więc i wysokie ceny nie dziwią. Wejście jednorazowe kosztuje 30 zł. Szkolenie wstępne (grupa 1-2 osoby) 35 zł za osobę plus bilet wstępu. Zajęcia indywidualne z instruktorem (cena za 1 godz) - 70 zł (plus bilet). Trochę, choć niewiele tańsze są karnety. 30-dniowy to 200 zł, 90-dniowy - 490. Roczny - 1690. Pełen cennik znajdziecie TUTAJ . Są też ulgi, a* Centrum zapowiada promocje.*Póki co, na stronie nie ma żadnych.
Może ruszą wraz z otwarciem.

Centrum Wspinaczkowe Murall
ul. Annopol 3
STRONA internetowa.

Jak dojechać? Murall znajduje się na tej samej ulicy co nowe Factory Annopol, jakieś 300 metrów dalej. Samochodem najlepiej dojechać od Trasy Toruńskiej. Komunikacją miejską, pod same drzwi dojeżdżają tramwaje 4 i 41, niedaleko przy Trasie Toruńskiej jest przystanek autobusów 112, 114, 118, 132, 145, 156, 414, 732 oraz tramwajów 1 i 26.

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć, zrobionych podczas testów.

d22gvvm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22gvvm