Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: NieCodzienna

Rodzinna restaurcyjka z kuchnią sadybiańską!
Share
Nowe miejsce: NieCodzienna
d4j0rj6

Niecodzienna to niewielka, otwarta sezonowo rodzinna restauracyjka na Sadybie. Ta sezonowość jest dość istotna, bowiem jedzenie przygotowywane jest tu właśnie z produktów świeżych, dostępnych wyłącznie w sezonie. Kupowanych na znajomych bazarkach, u sprawdzonych dostawców lub znajomych.

NieCodzienna to miejsce wyjątkowe z wielu względów. Po pierwsze jest to lokal rodzinny: W kuchni szefuje mama, znana na Sadybie aktywistka i projektantka mody Lunia Bonder. Pomagają jej dzieci oraz kuzyni. Jest tu wyjątkowo rodzinnie. Po drugie znajdziemy tu autorską, sadybiańska (!) kuchnię - na przykład grzanki z kozim serem, anchois i konfiturą z czarnej porzeczki lub autorskie Ratatouille (dokładny przepis jest tajemnicą). Jak wyjaśniła nam właścicielka, w najbliższy weekend będzie serwowana kuchnia amerykańska, a przepis na autorskie hot wingsy pani Lunia opracowywała aż 5 lat! Po trzecie, znajdziemy tu również Strefę Dobra - miejsce, w którym córka właścicielki (ma fachową wiedzę na temat zdrowego żywienia) serwuje kuchnię prozdrowotną, bezglutenową.

Oprócz tego, że tu zjemy, możemy tu także posiedzieć, odpocząć, wypić dobrą kawę lub herbatę. Także dowiedzieć się czegoś na temat zdrowego żywienia.

d4j0rj6

Ceny nie są wygórowane i nie są też stałe. Zupę możemy tu zjeść już za 9 zł, ale laksa singapurska z owocami morza kosztuje już 16. Drugie: kurczak grillowany z ziemniakami i surówką kosztuje 18 zł. Porządnie zjemy w granicach 25 - 30 zł. Do tego zdrowe, świeżo wyciśnięte soki.

NieCodzienna
ul. Kołobrzeska 7
Godziny otwarcia: Pon – Pt. 09.15 – 19.00
Sob - Niedz.12.30 - 20.00
STRONA internetowa.

d4j0rj6

Podziel się opinią

Share
d4j0rj6
d4j0rj6