Trwa ładowanie...
d2kfh5n

Nowe miejsce: Przystawki przy Stawki

Lokal stawia oczywiście na... przystawki
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsce: Przystawki przy Stawki
d2kfh5n

Przy ulicy Stawki od trzech dni działa nowe miejsce - restauracja o celnej nazwie - Przystawki. Lokal, jak sama nazwa wskazuje, stawia właśnie na... przystawki. Chcemy ożywić piękną tradycję zaczynania posiłku przystawką - mówi Wawalove.pl Marysia Oskroba, właścicielka restauracji - Zauważyłam, że kiedy idę ze znajomymi do knajpy, zazwyczaj zamawiamy zupę i drugie danie albo zupę i sałatkę, zupełnie zapominając o przystawkach. Chcemy zachęcić naszych gości, by zamówili kilka przystawek, postawili je na środku stołu i popróbowali ze znajomymi wielu różnych, ciekawych smaków.

Przystawki znajdziemy tu w cenie od 12 do 18 złotych. Wybierać możemy spośród m.in *hummusu, śledzia z żurawiną, pate z wątróbki, pierożków z gryką i białym serem czy ozorków wołowych z salsą z kaparów.* W przyszłości karta przystawek będzie zmieniana i uzupełniana o dania z produktów sezonowych oraz o nowe propozycje szefa kuchni - Bartka Strusa.

Lokal zaprasza także na śniadanie. Zestaw śniadaniowy kosztuje tu 16 zł. Możemy wybierać wśród opcji jajecznej lub past oraz pasztetów wraz z pieczywem.* Restauracja serwuje także zestawy lunchowe za 19 zł.* Na pierwsze danie do wyboru mamy zupę lub przystawkę. Na drugie - opcję mięsną lub wegetariańską. Sałatka to koszt około 20 zł, danie główne zaś zjemy tu za ok. 30. Lokal dysponuje także osobną salą, na ok. 10 osób, którą można rezerwować na różne okazje.

d2kfh5n

Przystawki ul. Stawki 3 otwarte codziennie od 10:00 do 22:00


Zobacz, jakie inne nowe miejsca otworzyły się ostatnio w Warszawie!

d2kfh5n

Podziel się opinią

Share
d2kfh5n
d2kfh5n