Trwa ładowanie...
de7urqf

Nowe miejsce: Rani

Nowa restauracja indyjska tuż przy metrze Natolin. Zestaw lunchowy za 20 zł!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsce: Rani
de7urqf

Tuż przy stacji metra Natolin otworzyła się nowa restauracja indyjska - Rani. W godzinach*11:00-16:00 można tu przyjść na lunch za 20 złotych. Jest on przygotowywany zawsze w dwóch wersjach - wegeteriańskiej i niewegetariańskiej.* Dania serwowane są z sałatką, roti oraz ryżem basmati. Przygotowano także zniżki:* 10% zniżki dla studentów, 10% zniżki dla seniorów (+65) oraz 10% rabat na wynos.*

* Zobacz, jakie inne nowe miejsca otworzyły się ostatnio w Warszawie! *

Restauracja Rani szczególnie poleca następujące dania ze swojego menu: tandoori chicken (marynowany i pieczony w piecu tandoor kurczak z przyprawami),* plain naan* (placek z mąki pszennej, pieczony w piecu tandoor, może być z czosnkiem, masłem, sezamem, cebulą, nadziewany warzywami, owocami, jagnięciną, serem indyjskim i bakaliami), dal makhani (soczewica w sosie kremowym), samosa (pierożki faszerowane warzywami i kurczakiem).

de7urqf

Pec tandoor znajdujący się w restauracji jest nieodzownym elementem kuchni indyjskiej. Jest to gliniany piec w kształcie dzbana, opalany węglem drzewnym, konserwowany liśćmi szpinaku - mówią właściciele - Potrawy z tego pieca mają niepowtarzalny smak. Dania są chrupkie i soczyste. Opieka się w nim różne gatunki mięsa wcześniej marynowane, a także owoce morza i warzywa..

W kuchni indyjskiej bardzo popularny jest ryż basmati, przygotowany w najróżniejszych postaciach. I tu, jako ciekawostkę należy podać, że w Indiach isnieje przekonanie, że dziewczyna staje się kobietą wtedy, gdy potrafi przyrządzić ryż na 15 sposobów - dodają.

Restauracja prowadzi również dostawy. Minimalny koszt zamówienia wynosi 40zł.* Dostawa w obrębie 5 km gratis.*

Rani *al.KEN 48 *otwarte codziennie 11:00-22:00

de7urqf

Zobacz także: Nowe miejsce: Pierwszy Rząd. Pierwsza kawiarnia w Warszawie, w której menu jest 100% bezglutenowe!

WAWALOVE

Repertuar kinowy

de7urqf

Dziś: 5°C -4°C

Jutro: 5°C -2°C

Pogoda na 7 dni

##Nowe miejsca / sklepy, restauracje, kluby

de7urqf

Nowe miejsce: Pierwszy Rząd

de7urqf

Podziel się opinią

Share
de7urqf
de7urqf