Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Soho Food Market

Nowa przestrzeń, w której odbywać się będą cykliczne spotkania z przysmakami serwowanymi przez kucharzy i restauratorów

Share
Nowe miejsce: Soho Food Market
d11qfbx

Jak zapewniają twórcy tego miejsca, * Soho Food Market* to miejsce pełne zapachów, smacznych potraw i atmosfery miejskich pełnych życia targowisk. To przestrzeń gastronomiczna stanowiąca odpowiedź na rosnącą popularność jedzenia typu "Street Food" produkowanego z rodzimych i zawsze świeżych produktów. Kuchnia ta silnie związana jest z porami roku, które określają smaki naszego menu. Nie zabraknie też degustacji potraw kuchni z całego świata.

W ramach weekendowych spotkań będzie tu można spróbować dań serwowanych przez szerokie grono restauratorów.Podczas imprez pojawią sie kucharze miłujący tradycyjną polską kuchnię, jak i reprezentanci egzotycznych sztuk kulinarnych.

d11qfbx

Pierwszy weekend z dobrym jedzeniem 30 listopada - 1 grudnia w godz. 10:00 - 16:00.

1 grudnia na wspólnej przestrzeni odbędzie się też Soho Fashion Market. To wydarzenie, które ma na celu promowanie niezależnych marek i projektantów na postindustrialnej tkance dawnych hal produkcyjnych. Spotkacie na nim ponad 80 polskich projektantów podczas jednodniowego POP UP SHOP’u stworzonego w starej fabryce kultowych motocykli OSA i WFM.

Przez cały weekend trwać bedzie pierwsza edycja targów slow food SOHO FOOD MARKET w starym magazynie amunicji – hali 19.

Z kolei Soho Fashion Market odbędzie się 1 grudnia 2013 *w godz. 11:00 -19:00*
ul. MIŃSKA 25, hala 15

d11qfbx

WIęcej na temat wydarzenia ---> tutaj

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d11qfbx

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11qfbx
d11qfbx