Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Stara Kamienica

Restauracja, galeria, muzyka na żywo… Lunch za 19,50 zł, a w środy, czwartki i piątki świeże mule

Share
Nowe miejsce: Stara Kamienica
doi9hv2

Restauracja, galeria, muzyka na żywo… Na ulicy Widok otworzyło się nowe miejsce - Stara Kamienica. Kartę dań dla tego miejsca stworzył Adam Kowalczyk. W obszernym menu znajdziemy tu dania kuchni międzynarodowej m.in. carpaccio z jagnięciny w truflowej oliwie z boczniakiem i rukolą (33 zł),* łososia na jaśminowym risotto z szafranem* (39 zł) czy golonkę peklowaną w miodowym piwie, pieczona z cukrowym groszkiem i selerowo-chrzanowym puree (33zł).

Stara Kamienica przygotowała dla swoich klientów także oferty promocyjne.* Od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 16.00 zjemy tu lunch za 19,50 zł, a w weekendy rodzinny obiad za 24 zł. W środy, czwartki i piątki miejsce zaprasza na świeże mule (29 zł za 0,5 kg, 39 zł za 1 kg).*

doi9hv2

To miejsce, które połączyło ludzi z pasją, by każdy w nim mógł obcować z wykwitną kuchnią łączącą tradycję z najnowszymi trendami, we wnętrzach które zmieniają swoje oblicze pokazując pasje ludzi wystawiających swoje prace w oprawie muzycznej artystów muzyków dzielących się muzyką na żywo - mówią właściciele - A nad wszystkim sprawuje pieczę dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu właściciel Marcin Niedziałek, krzątając się i doglądając każdego szczegółu z niedoścignioną gracją i dużym urokiem osobistym.

Stara Kamienica

Widok 8

Zobacz także: Nowe miejsce: Fish Lovers

doi9hv2

Podziel się opinią

Share
doi9hv2
doi9hv2