Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Targ Drugie Śniadanie

Cykliczna impreza plenerowa na Bemowie

Nowe miejsce: Targ Drugie Śniadanie
dcltnji
dcltnji

W Warszawie pojawia się coraz więcej bazarów i cyklicznych targów z dobrą żywnością. W weekend 31 maja - 1 czerwca 2014 roku będziemy mogli odwiedzić kolejną "smaczną" miejscówkę - Targ Drugie Śniadanie na Bemowie . Jak zapeniają organizatorzy, to propozycja dla każdego, kto chce spędzić czas na czystej, zielonej trawie, smacznie zjeść i zrobić równie smaczne zakupy.

Impreza będzie się odbywać cyklicznie przed Halą Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Obrońców Tobruku 40 - w każdą sobotę od godziny 9:00.

dcltnji

1 czerwca impreza odbędzie się również, ze względu na świętowanie Dnia Dziecka. Tego dnia odbędą się m.in. warsztaty kulinarne dla dzieci LITTLE CHEF i dmuchańce oraz inne atrakcje, które przygotowuje Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W bezpośrednim sąsiedztwie Targu „Drugie Śniadanie” (około 100 metrów) znajduje się jeden z największych w Warszawie plac zabaw. Za placem zabaw rozciągają się zielone tereny Forty Bema - ulubione miejsce weekendowego relaksu większości mieszkańców Bemowa i nie tylko.

Jak dojechać?

Dojazd samochodem na targi możliwy jest od trzech stron: od ulicy Obozowej, od ulicy Powązkowskiej i Generała Maczka lub Powstańców Śląskich. Bezpośrednio przy samych targach znajdują się duże parkingi, umożliwiające wygodne parkowanie. Do samych targów prowadzi wiele tras i ścieżek rowerowych łącznie z tą biegnącą od Powstańców Śląskich wzdłuż ulicy Osmańczyka i Pieniążka aż do samych targów.

dcltnji
dcltnji
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcltnji