Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Temat Rzeka

Wkrótce słoneczne dni. Otworzą się plaże, a wraz z nimi nowe miejsca

Nowe miejsce: Temat Rzeka
d2gakaj
d2gakaj

"Temat Rzeka" to powstające właśnie centrum rekreacyjno - artystyczne położone na plaży przy Moście Poniatowskiego. Już od maja, na rozległej przestrzeni (23 tys. m kw) czeka na Nas spora ilość działań artystycznych i rekreacyjnych. Jak zapewniają organizatorzy Tematu Rzeki - będzie tam klubokawiarnia, galeria leśna, kino plenerowe, rowery do wypożyczenia, joga, tai chi, fitness, plac zabaw, siatkówka a także nauka tańca i dużo, dużo więcej.

W otoczeniu panoramy miasta i galerii leśnej jest inspirującą przestrzenią działań twórczych dla pasjonatów fotografii, malarstwa, ale nie tylko. Istotnym założeniem miejsca jest możliwość spędzania czasu nie rezygnując przy tym z własnych zobowiązań. Dlatego uposażeni w szerokopasmowe wi-fi i przepyszną kawę, polecamy się jako nowe miejsce pracy, zwłaszcza w słoneczne dni nadchodzącego lata - czytamy w profilu Tematu Rzeki.

Plaża przy Poniatowskim (zwana kiedyś Poniatówką) znajduje się w wyjątkowym miejscu – na wysokości Stadionu Narodowego po praskiej stronie Wisły w sąsiedztwie Saskiej Kępy, mostu Poniatowskiego i ścieżki rekreacyjnej. Temat Rzeka jest więc dwa kroki od centrum Warszawy, a jednocześnie z dala od zgiełku miasta.* Komunikacja jest super, dociera tam nawet tramwaj wodny* (przystanek jest przy samej plaży).

Wkrótce otwarcie i wielu warszawiaków z pewnością przeniesie tam swoje biuro. Tym bardziej, że do Warszawy szybko ma przyjść słońce .

d2gakaj

Jak wyglądała w zeszłym roku Poniatówka, zobaczyć możecie na zdjęciach poniżej.

d2gakaj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gakaj